Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, quraqus napisał:

Ekstrakt słodowy jasny jest w ciągłej sprzedaży, czekamy na pszeniczny, ma dotrzeć lada dzień. Pale ale nie wiem kiedy będzie :( 

Szkoda, bo wlasnie pale ale mam tez w planie. W takim razie zaczekam na pszenice i zamowie z jasnym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Alepiwo na forum się nie chwali, więc wklejam post z FB z 18 maja. Może ktoś skorzysta. Ja na pewno.

 

Szanowni klienci!
zbliża się lato a co się z tym wiąże wzrost temperatur, co dla wielu domowych piwowarów oznacza brak warunków do robienia piwa. Zdajemy sobie sprawę że nikt nie chce w tym okresie kupować surowców „na zapas” dlatego mamy dla Was taka propozycję:
Zamówienia na kwotę powyżej 160 zł brutto i wadze do 30 kg wyślemy wam za pośrednictwem kuriera InPost GRATIS!
Promocja potrwa do odwołania.
Przy okazji chcemy zwrócić uwagę, że firma InPost dla przesyłek kurierskich daje możliwość darmowego przekierowania ich do dowolnego paczkomatu lub inny wskazany adres.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy można zamawiać słody według receptury np 4,5kg danego słodu czy tylko 1,2,3 kg itd? Chodzi o ześrutowany (i jak śrutują? dobrze? Potrzeba mi do kociołka automatycznego Klarsteina).

Edytowane przez Gwynbleidd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gwynbleidd`Co do słodów to wydaje mi się, że specjalnych możesz kupić 4,5kg (4x1kg i 1x0,5kg).

Z podstawowymi tak się chyba nie da.

 

Co do śrutowania zawsze możesz napisać czego Ci potrzeba w wiadomości do sprzedającego albo zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
8 minut temu, quraqus napisał:

Dostawa drożdży Wyeast "szykuje się" już od jakiegoś czasu. Niestety nie mam żadnych konkretnych informacji kiedy dotrze :( 

A jest szansa na informację jakie szczepy konkretnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
16 minut temu, zasada napisał:

Strona przeszła lifting.

Dzisiaj wchodzę i zaliczyłem opad szczęki - najpierw CP, teraz AP.

Zaraz zobaczę jak z funkcjonalnościami.

 

Screenshot_2019-02-08 Sklep piwowarski - Akcesoria piwowarskie - Alepiwo pl.jpg

 

filtrowania po kraju pochodzenia chmieli nadal nie ma. podział na chmiele goryczkowe/aromatyczne/uniwersalne jest dosyć... umowny. graficznie to kwestia mocno subiektywna, te beczki wszędzie trącą corelem i dzikimi latami 90. no ale zawsze to krok w dobrą stronę, fajnie że nowa wersja jest responsywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2019 o 10:08, Jasiu napisał:

Wiadomo już coś może o Ameryce

 2018? W lutym będzie dostępna?

Już są! powoli będą pojawiać się na sklepie. Dzisiaj dodaliśmy Citra i Mosaic.

Myślę, że do końca tygodnia pojawia się jeszcze Centennial i Cascade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Czy do asortymentu wróci Starsan HB albo pojawi się SaniClean ? Fajnie tez jakby był zwykły Nadwęglan sodu pakowany w 0 1kg pojemniki ( i w normalnej cenie, https://allegro.pl/listing?string=nadwęglan sodu&bmatch=baseline-dict41-eyesa-bp-sup-1-3-0918

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.