Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27.11.2017 o 12:28, quraqus napisał:

Szanowni klienci,
zamówienia zrobione w okresie 29.11.2017 i 30.11.2017, na kwotę powyżej 100 zł brutto, wyślemy Wam kurierem Inpost całkowicie za darmo. Darmowa wysyłka będzie dotyczyć tylko kuriera InPost do 29,9 kg (to nie jest paczkomat) w opcji przedpłata na konto . Serdecznie zapraszamy!

Na alepiwo.pl

Przy zamówieniu o wartości powyżej 230zł i wadze przsyłki   do 29,90* kg przesyłka kurierem InPost- GRATIS

 

To tylko takie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cen16 napisał:

Na alepiwo.pl

Przy zamówieniu o wartości powyżej 230zł i wadze przsyłki   do 29,90* kg przesyłka kurierem InPost- GRATIS

 

To tylko takie info.

bo to pewnie nie dotyczy promocji tylko obowiązuje cały rok. dzisiaj zamówiłem za stówkę i kurier wskoczył za frajer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cen16 napisał:

Na alepiwo.pl

Przy zamówieniu o wartości powyżej 230zł i wadze przsyłki   do 29,90* kg przesyłka kurierem InPost- GRATIS

 

To tylko takie info.

To jest w końcu ta wysyłka za darmo za zakupy na kwotę 100 zł? Wysłałem zamówienie ale doliczony jest jednak koszt wysyłki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Decocsis napisał:

To jest w końcu ta wysyłka za darmo za zakupy na kwotę 100 zł? Wysłałem zamówienie ale doliczony jest jednak koszt wysyłki 

 

Wygląda na to że wszystko działa jak należy, przez cały dzień spływają zamówienia i widzę że przy zamówieniach powyżej 100 zł  kurier InPost jest za 0 zł Akcja trwa do północy.

 

17 minut temu, LUBIE_GRAC_W_GRY_WIDEO napisał:

bo to pewnie nie dotyczy promocji tylko obowiązuje cały rok. dzisiaj zamówiłem za stówkę i kurier wskoczył za frajer

Dokładnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, INTseed napisał:

Na tym 1kg mam jakiś błąd. Nie mogę go wybrać. Przeglądarka chrome na telefonie.
Drożdzy FM40 nie macie ;(

FM40 nie mamy i mieć nie będziemy bo zostały wycofane z oferty FM, ale polecam FM41

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, buber napisał:

To jeszcze jedno pytanie :) Czy oprócz Iungi pojawi się coś więcej w tych dniach (i ewentualnie kiedy) z polskich chmieli 2017?

Na dzień dzisiejszy jest już Iunga, kolejne chmiele myślę że za około tydzień może dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przesyłka błyskawiczna i zgodna z zamówieniem. Zapłaciłem wczoraj o 14, wieczorem dostałem info z Impostu a dzisiaj odebrałem paczkę z paczkomatu. Polecam tego allegrowicza ;)

Edytowane przez kds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo. Szybkość i wszystko zgodne z opisem.
Teraz trzeba to przerobić na piwka ;)

Jedna rzecz mnie ciekawi. Zakupiłem drożdze fm53 kveik i po otwarciu styropianu w środku z drożdzami lata jakiś płatek czy coś.
Wyglądem przypomina susz jak w drożdzach zamoyskich.
Nie wiem czy się tym przejmować. Mam nadzieję, że nie bo już urlop wziąłem na warzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jakąś godzinę temu na FB sklepu:

Cytuj

Szanowni Klienci!

Dla Waszej wygody wprowadziliśmy system płatności za pośrednictwem serwisu Przelewy24
Płacąc za pośrednictwem Przelewy24 macie pewność, że będziemy natychmiast poinformowani o Waszej wpłacie i przystąpimy niezwłocznie do realizacji Waszego zamówienia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy w najbliższym czasie (tydzień - dwa) można liczyć na pojawienie się u Was angielskich chmieli (chodzi mi głównie o EKG, Fuggles + jakiś na goryczkę, np.: Pilgrim lub Northdown) z rocznika 2017?

Edytowane przez luk1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.