Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Zamówienie złożone w poniedziałek, towar wysłany we wtorek, a w środę w paczkomacie...Expres! :)

tak to juz w alepiwo jest.Pan Piotrek się nie opierdziela. Co więcej jest elastyczny w przeciwieństwie do TB.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drożdże FM zapakowane w styropian i zastreczowane. Polecam za szybką wysyłkę i dobry kontakt.

 

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat amerykańskich chmieli. Jak są pakowane i przesyłane? Czy są świeże i zamknięte próżniowo? Płacąc ponad 20 zł za 100 gr. oczekuje silnych aromatów. Niestety nie we wszystkich sklepach jest z tym idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za opinie, cieszę się że spełniamy Wasze oczekiwania, miło że ktoś to widzi i docenia.

 

Chciałem tu odpowiedzieć na kilka pytań które wcześniej padły:

 

Drożdże FM zapakowane w styropian i zastreczowane. Polecam za szybką wysyłkę i dobry kontakt.

 

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat amerykańskich chmieli. Jak są pakowane i przesyłane? Czy są świeże i zamknięte próżniowo? Płacąc ponad 20 zł za 100 gr. oczekuje silnych aromatów. Niestety nie we wszystkich sklepach jest z tym idealnie.

 

Chmiele nasze pakowane są w opakowania wykonane z wysoko barierowej metalizowanej folii, wykończone z zewnątrz papierem. Opakowania są zgrzane i hermetyczne (nie ma wymiany powietrza) struna natomiast jest dodatkową opcją ułatwiającą zamknięcie gdyby ktoś nie wykorzystał na raz opakowania. Jednak nie zalecam dłuższego przechowywania tak zamkniętego chmielu (przez strunę jest wymiana powietrza), Jak chcecie dłużej przechowywać już napoczęte opakowanie lepiej jest je zgrzać (nawet żelazkiem).

Chmiele w magazynie przechowujemy w opakowaniach zbiorczych (producenta) w temp poniżej -10oC natomiast po rozsypaniu na opakowania 50g i 100g są przechowywane w lodówkach (temp 0-5o C max). 

(Sam używam tych chmieli w domu i nie widzę spadku jakości nawet po kilku miesiącach przechowywania.)

 

 

Co drożdży płynnych to staramy się je maksymalnie zabezpieczyć przed wpływem wysokiej temperatury: są pakowane w styropian (FM) piankę i metalizowane torebki (WLP). Nie wysyłamy drożdży płynnych przed weekendem (żeby gdzieś nie leżały na magazynach kuriera dłużej niż jest to konieczne).

 

Dziękuję za wszystkie uwagi dotyczące oprogramowania, niestety jest ono jakie jest i pomimo, że co jakiś czas modernizujemy je, to pewne rzeczy wymagały by jednak zupełnej zmiany oprogramowania. Nie mniej jednak wszystkie uwagi zbieram i co tylko będzie możliwe będę starał się dostosować do Waszych potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam ostatnio forum i widzę, że muszę uzupełnić jedną ważną informację.

Już od kilku miesięcy mamy taką opcję wysyłki:

 

          Przy zamówieniu o wartości powyżej 230 zł wadze do 29,90 kg przesyłka kurierem InPost- GRATIS

 

(Ta opcja wysyłki będzie aktywna co najmniej do końca Października)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam ostatnio forum i widzę, że muszę uzupełnić jedną ważną informację.

Już od kilku miesięcy mamy taką opcję wysyłki:

 

          Przy zamówieniu o wartości powyżej 230 zł wadze do 29,90 kg przesyłka kurierem InPost- GRATIS

 

(Ta opcja wysyłki będzie aktywna co najmniej do końca Października)

 

Bardzo podoba mi się ten pomysł. Nie mogę wiecznie kupować w jednym sklepie bo maja darmową wysyłkę przy większym zamówieniu. Plus dla Was :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Czy jakas dostawa White Labs w najbliższym czasie? Chodzi mi głównie o czyste szczepy brettów, susza na rynku, nigdzie nie ma. :(

Sezon już się kończy,raczej nowej dostawy White Labs nie będzie w najbliższym czasie.

 

Ponawiam pytanie - czy jest szansa na jakieś bretty we wrześniu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecam za:

1. Kontakt z klientem 

2. Szybka wysyłka

3. Dostosowanie się do klienta

 

Pan Piotr specjalnie ściągnął drożdże z Fermentum Mobile i ponieważ termin zbliżał się do końca, zamiast jednej wysłał mi dwie fiolki. Paczka następnego dnia po zamówieniu była u mnie. Spakowana idealnie. 

Ten sklep chyba nie ma słabych stron. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARMOWA DOSTAWA

 
Drodzy klienci, wszystkie zamówienia złożone od 26.09.2017 do 29.09.2017 , na kwotę minimum 100 zł, zostaną wysłane za pośrednictwem kuriera Inpost za darmo! Podczas finalizacji zamówienia proszę wybrać odpowiednią opcję, zamówienia będą realizowane wg. kolejności wpłynięcia.
 
Oczywiście ja zamówiłem 25.09...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szanowni klienci,
zamówienia zrobione w okresie 29.11.2017 i 30.11.2017, na kwotę powyżej 100 zł brutto, wyślemy Wam kurierem Inpost całkowicie za darmo. Darmowa wysyłka będzie dotyczyć tylko kuriera InPost do 29,9 kg (to nie jest paczkomat) w opcji przedpłata na konto . Serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2017 o 12:28, quraqus napisał:

Szanowni klienci,
zamówienia zrobione w okresie 29.11.2017 i 30.11.2017, na kwotę powyżej 100 zł brutto, wyślemy Wam kurierem Inpost całkowicie za darmo. Darmowa wysyłka będzie dotyczyć tylko kuriera InPost do 29,9 kg (to nie jest paczkomat) w opcji przedpłata na konto . Serdecznie zapraszamy!

 

Właśnie szykuje zamówienie i z ciekawości wszedłem na forum zobaczyć czy nie ma wysyłki za darmo :D Dobiorę coś jeszcze :)

Czy Iunga 100g będzie dostępna w najbliższym czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.