Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Darmowa wysyłka będzie dotyczyć tylko kuriera InPost (to nie jest paczkomat) w opcji przedpłata na konto. 
, ale można sobie przekierować przesyłkę do paczkomatu, lub punktu odbioru jak otrzymamy email z linkiem z Inpostu. Wiem, bo sam tak zrobiłem  :D. Zamówiłem, z darmowej przesyłki skorzystałem, a czas realizacji na wielki plus. Pozdrawiam i polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Darmowa wysyłka będzie dotyczyć tylko kuriera InPost (to nie jest paczkomat) w opcji przedpłata na konto. 
, ale można sobie przekierować przesyłkę do paczkomatu, lub punktu odbioru jak otrzymamy email z linkiem z Inpostu. Wiem, bo sam tak zrobiłem  :D. Zamówiłem, z darmowej przesyłki skorzystałem, a czas realizacji na wielki plus. Pozdrawiam i polecam.

 

nie wszystkie przesyłki Inpostu można przekierować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie zapowiada się dostawa do Huty Piwa? :):beer:

 

Niestety z powodów "rodzinnych" rzadko teraz bywam w Krakowie :( 

Planuję przyjazd dopiero 10-11 marca, pewnie dam znać wcześniej na forum.

 

 

Czy o Ameryce 2016 już coś słychać? Będzie jeszcze w lutym?

Mam taką nadzieję.

Być może będą już pod koniec tygodnia 17-18 lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w najbliższym czasie zapowiada się dostawa do Huty Piwa? :):beer:

 

Niestety z powodów "rodzinnych" rzadko teraz bywam w Krakowie :(

Planuję przyjazd dopiero 10-11 marca, pewnie dam znać wcześniej na forum.

 

 

Czy o Ameryce 2016 już coś słychać? Będzie jeszcze w lutym?

Mam taką nadzieję.

Być może będą już pod koniec tygodnia 17-18 lutego.

 

Są już na stronie chmiele z 2016 roku :) z USA, przynajmniej granulat Cascade jest :)

Edytowane przez moki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy w najbliższym czasie zapowiada się dostawa do Huty Piwa? :):beer:

 

Niestety z powodów "rodzinnych" rzadko teraz bywam w Krakowie :(

Planuję przyjazd dopiero 10-11 marca, pewnie dam znać wcześniej na forum.

 

 

Czy o Ameryce 2016 już coś słychać? Będzie jeszcze w lutym?

Mam taką nadzieję.

Być może będą już pod koniec tygodnia 17-18 lutego.

 

Są już na stronie chmiele z 2016 roku :) z USA, przynajmniej granulat Cascade jest :)

 

No nareszcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym miesiącu promocja związana z darmową wysyłką kurierem InPost spotkała się z dość dużym zainteresowaniem z Waszej strony.

Mam taką możliwość, że mogę ją powtórzyć co też bez wahania robię.

Zamówienia zrobione w okresie 22.02.2017 a 24.02.2017, na kwotę powyżej 100 zł brutto, wyślemy Wam kurierem Inpost całkowicie za darmo. Darmowa wysyłka będzie dotyczyć tylko kuriera InPost (to nie jest paczkomat) w opcji przedpłata na konto. 

 

Przy okazji pozwolę sobie zabrać głos w sprawie przekierowania do paczkomatu.  Jak wspomniał Anteks nie wszystkie paczki można przekierować i nie chodzi tu nawet o wagę jak ktoś sugerował, ale o wymiary paczki. 

Najłatwiej to sprawdzić na stronie naszego sklepu. Przy finalizacji zamówienia w okienku wyboru kuriera jeśli nie pokazuję Wam się opcja "paczkomat" możecie być pewni, że kurier InPost nie przekieruje jej do paczkomatu. Będą oczywiście wyjątki od tej zasady, ale powiedzmy że w 98% przypadków to się sprawdzi.

 

Jeszcze wyprzedzę pytanie o amerykańskie chmiele z roku 2016 (bo na 100% takie padnie :) ) w piątek po południu  postaramy  się "wrzucić" ma sklep kolejne odmiany, jakie to będą ..... jeszcze nie wiem bo do nas nie dotarły (ale jakieś będą ). 

Zapraszam do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra promocja. Zwłaszcza, że większość paczek wysłanych InPostem dociera do mnie następnego dnia.

Szkoda tylko, że wczoraj zrobiłem zamówienie na 105,68zł :/

 

Może warto byłoby dać informację o promocji na stronie głównej sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra promocja. Zwłaszcza, że większość paczek wysłanych InPostem dociera do mnie następnego dnia.

Szkoda tylko, że wczoraj zrobiłem zamówienie na 105,68zł :/

 

Może warto byłoby dać informację o promocji na stronie głównej sklepu?

Zadzwoń do sklepu i negocjuj. Paczka wychodzi dzisiaj, w okresie promocji, więc może się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, a rozważałem Wasz sklep 3dni temu jak robiłem zamówienie i darmowa wysyłka przesądziła sprawę =/ Ale jak będę miał chwilę to zajrzę dzisiaj :) Ruszam z warzeniem od marca :D Szczególnie, że zapomniałem jeszcze jednej rzeczy kupić.

Edytowane przez Michal_87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo dobra promocja. Zwłaszcza, że większość paczek wysłanych InPostem dociera do mnie następnego dnia.

Szkoda tylko, że wczoraj zrobiłem zamówienie na 105,68zł :/

 

Może warto byłoby dać informację o promocji na stronie głównej sklepu?

Zadzwoń do sklepu i negocjuj. Paczka wychodzi dzisiaj, w okresie promocji, więc może się da :)

 

Wiem, że odpowiadam już po czasie, ale taka informacja na przyszłość, tak jak pisał kolega  Buber, zawsze można zadzwonić/napisać jak będzie taka sytuacja. Myślę, że coś by się udało zrobić.

 

 

Może warto byłoby dać informację o promocji na stronie głównej sklepu?

Albo informować z większym wyprzedzeniem :) Przeddzień promocji, to kiepski moment, zwłaszcza wieczorem :(

 

Wysłane z Rivendell przy użyciu Palantíru

 

Niby tak, ale ta promocja trwa 3 dni :) można więc założyć że była ogłoszona 3 dni wcześniej :)

 

ale rozumiem sugestię, więc dla tych którzy wszystkich którzy uważają, że za późno się dowiedzieli:

Promocja zostaje przedłużona do końca weekendu (26/02/2017  godz 23:59, rozumiem że nie wszyscy używają FB a na forum nie są codziennie).

 

Ostatnia informacja: dzisiaj po południu powinny pojawić się jakieś kolejne chmiele z USA ze zbioru 2016.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa 11 marca

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(9 marca)

Zamówienia będą do odbioru 11 marca już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trzecie zamówienie i kolejny raz bez zastrzeżeń. Świetny kontakt, szybka realizacja, świetnie spakowane (pakujący jest chyba fanem puzzli:]) Kolejny wielki plus, dla mnie, to możliwość skorzystania z paczkomatów, czego brakuje u większości konkurentów. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.