Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się do Krakowa 8 października.

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(6 października)

Zamówienia będą do odbioru 8 października już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 

 

Rzadko mam czas, żeby tu coś napisać więc korzystając z okazji trochę się pochwalę.

 

Jak już niektórzy zauważyli oferta słodów poszerzyła się o słody wędzone ze słodowni Viking Malt (Strzegom) oraz słody Weyermanna produkowane z odmiany Barke

Do oferty drożdży dołączyły płynne drożdże White Labs,

są również w sprzedaży bardzo fajne torby na butelki i kartoniki (czteropaki).

 

Zapraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Wybieram się do Krakowa 17 grudnia

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(15 grudnia)

Zamówienia będą do odbioru 17 grudnia już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

Generalnie mało się udzielam na forum ale z racji tego, że po raz kolejny robiłem zakupy w AlePiwo i po raz kolejny się NIE zawiodłem to pomyślałem, że podzielę się swoimi wrażeniami.

Jakieś dwa miesiące temu robiłem standardowe zakupy i jak zwykle wybrałem paczkomat InPost jako sposób wysyłki. Jak się później okazało to był błąd (w sensie, że InPost ;] ). Paczka została skompletowana i wysłana błyskawicznie. Na drugi dzień (czwartek) o 8 rano była już w Ostrołęce i tam utknęła do wtorku następnego tygodnia!. Paczkę odebrałem i w domu przy rozpakowaniu okazało się, że zamiast 5 kg słodu pilzneńskiego mam około 0,5kg!! Jakiś kretyn w Ostrołęce uszkodził paczkę (rozerwania krawędź kartonu i pęknięty worek), spanikował,pobierał trochę ziaren i "sypnął nimi na szczęście" do kartonu i jak gdyby nigdy nic puścił paczkę w "dalszą podróż".

To o sklepie miało być.

Skontaktowalem się ze sklepem (chyba z Panem Piotrem, już nie pamiętam) żeby powiadomić co się stało, z zaznaczeniem, że to ewidentnie wina InPostu (reklamowalełem,bezskutecznie).

 

W odpowiedzi dostałem informację, że InPost pewnie się wypnie a sklep AlePiwo, w związku, że robię u nich spore zakupy wyśle mi te 5kg słodu gratis przy kolejnym zamówieniu!

Wczoraj odebrałem kolejna paczkę od nich i nie dość, że zawierała te 5kg słodu to jeszcze otrzymałem prezent pod choinkę w postaci kapsli (taka mała wartość a jak cieszy) :) FIN

 

Tak więc dziękuję serdecznie za obsługę i świetny kontakt. Polecam tym, którzy jeszcze z jakiegoś powodu nie robili w AlePiwo zakupów.

Wesołych Świąt!

 

Wysłane z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie złożyłem moje pierwsze zamówienie w sklepie.Zrezygnowałem z BA, ze względu na brak wysyłki do paczkomatu.

Mam nadzieje,że to znajomość na dłużej :beer:

Edytowane przez Thorgall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczkomaty fajna rzecz, ale mi brakuje płatności kartą. Z tego co widzę, to niestety sporo sklepów piwowarskich nie sugeruje kart.

 

Poszło z fona

 

no system alepiwo z ręcznym robieniem przelewów jest przedpotopowy, niemniej zważywszy na ich tempo wysyłki, jestem skłonny poświęcić te 2 minuty na puszczenie przelewu. wystawiam panom znowu laurkę - zamówienie złożone w niedzielę, w pon wysyłka, we wtorek rano dostarczone. czyli tak jak powinno być :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem paczkę z paczkomatu. Wysyłka ekspresowa,wszystko jest co zamówiłem.Rozerwał się worek ze słodem wędzonym,wysypało się ok 0,5 kg do kartonu,wszystko udało się odzyskać na szczęście :D Olcha od Vikinga daje ostro oscypkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie jestem jedyny. W porównaniu do browamatora ten sklep to Rolls Royce.
Słody pięknie, starannie zapakowane w szczelne woreczki, bez przepuszczania powietrza (jak w browamatorze),
dobre śrutowanie, chmiele sprzedawane w normalnych pojemnościach typu 100g, 50g, zapakowane w wygodne opakowania kartonowo-foliowe wielokrotnego użytku, cholernie szybka realizacja - wczoraj wpłaciłem o 22, dzisiaj już do mnie jedzie.

Do perfekcji brakuje tylko lepszego asortymentu i czegoś w rodzaju Payu na Allegro - w sensie że klika się zapłać w sklepie i przekierowuje na stronę banku, ale podejrzewam że to grubsza sprawa.
A asortyment w sensie chmieli które są okresowo dostępne (jak wszędzie - tego raczej nie da się obejść), ale jako że robię głównie piwa bez większej jego ilości i mam jeszcze spory ich zapas w razie w - ten sklep jest dla mnie idealny.
Jeszcze jedną zaletą jest Inpost - jeśli macie paczkomat niedaleko domu to szczerze polecam, bo nie trzeba czekać na kuriera, dobra cena, i wiemy że paczka już jest.
Mam nadzieję że sklep będzie się stale rozwijał, bo perfekcji nie ma sensu zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za pozytywne opinie :)

Staramy się i cieszę się, że są efekty (czyli zadowolenie klienta),

żeby dać Wam jeszcze więcej powodów do zadowolenia mam taką propozycję:  zamówienia zrobione w kresie 23.01.2017 a 27.01.2017, na kwotę powyżej 100 zł brutto, wyślemy Wam kurierem InPost całkowicie za darmo. Darmowa wysyłka będzie dotyczyć tylko kuriera InPost (to nie jest paczkomat) w opcji przedpłata na konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za pozytywne opinie :)

Staramy się i cieszę się, że są efekty (czyli zadowolenie klienta),

żeby dać Wam jeszcze więcej powodów do zadowolenia mam taką propozycję:  zamówienia zrobione w kresie 23.01.2017 a 27.01.2017, na kwotę powyżej 100 zł brutto, wyślemy Wam kurierem InPost całkowicie za darmo. Darmowa wysyłka będzie dotyczyć tylko kuriera InPost (to nie jest paczkomat) w opcji przedpłata na konto. 

 

27.01.2017 do 23:59 ? :)

Tak dla pewności bo to dzień Matki Boskiej Pieniężnej więc warto wiedzieć czy się jeszcze załapię jak co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

27.01.2017 do 23:59 ? Tak dla pewności bo to dzień Matki Boskiej Pieniężnej więc warto wiedzieć czy się jeszcze załapię jak co

Teoretycznie tak, ale technicznie nie wiem jak to wyjdzie, proponuję nie czekać na ostatnią chwilę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

27.01.2017 do 23:59 ? Tak dla pewności bo to dzień Matki Boskiej Pieniężnej więc warto wiedzieć czy się jeszcze załapię jak co

Teoretycznie tak, ale technicznie nie wiem jak to wyjdzie, proponuję nie czekać na ostatnią chwilę. 

 

 

To samo mówię mojej kadrowej odnośnie mojej pensji ale nie bardzo się przejeła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam ten sklep, często robię w nim zakupy. Szybka wysyłka, niezłe ceny i miła obsługa.

Chętnie bym skorzystał z promocji, tylko gdzie są drożdże Wyeasta ja się pytam? ;)

 

Z White Labs też wybór ograniczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam ten sklep, często robię w nim zakupy. Szybka wysyłka, niezłe ceny i miła obsługa.

Chętnie bym skorzystał z promocji, tylko gdzie są drożdże Wyeasta ja się pytam? ;)

 

Z White Labs też wybór ograniczony :)

White Labs miały przyjść dzisiaj (27/01/17) ale będą niestety w poniedziałek.

Co do Wyeast`a to niestety nie będzie ich już w ofercie sklepu (przynajmniej przez jakiś czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

White Labs miały przyjść dzisiaj (27/01/17) ale będą niestety w poniedziałek.

Co do Wyeast`a to niestety nie będzie ich już w ofercie sklepu (przynajmniej przez jakiś czas).

 

 

Czy jest szansa, że w tej dostawie lub w przyszłości będą drożdże White Labs z serii WLP600+ (dzikie itp.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

27.01.2017 do 23:59 ? Tak dla pewności bo to dzień Matki Boskiej Pieniężnej więc warto wiedzieć czy się jeszcze załapię jak co

Teoretycznie tak, ale technicznie nie wiem jak to wyjdzie, proponuję nie czekać na ostatnią chwilę.
Zamówie słody w oklicy 20-22 dzisiaj. Promocja będzie jeszcze? Nie wiem jak szybko ipko kase wam wyśle. Nie spieszy mi się z wysyłką ale poniżej 10dni bym chciał mieć je u siebie.

Dacie radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zamówie słody w oklicy 20-22 dzisiaj. Promocja będzie jeszcze? Nie wiem jak szybko ipko kase wam wyśle. Nie spieszy mi się z wysyłką ale poniżej 10dni bym chciał mieć je u siebie. Dacie radę?

 

Akcja z InPostem trwa do północy, spokojnie uda się zamówić :)

Wysyłka poniżej 10 dni?.... czy my damy radę? :) jasne że damy !

 

99% zamówień wychodzi od nas najpóźniej dzień po zaksięgowaniu przelewu (mam na myśli dni robocze). Owszem są również potknięcia, ale staramy się zawsze pracować tak jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni. 

 

 

 

Czy jest szansa, że w tej dostawie lub w przyszłości będą drożdże White Labs z serii WLP600+ (dzikie itp.)?

 

w tej dostawie jeszcze nie będziemy mieli tych szczepów, ale podobno mają się pojawić, kiedy dokładnie ? niestety nie mam takiej informacji, ale jak tylko będę coś wiedział dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.