Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja za to jestem bardzo zadowolony, postanowiłem w weekend że "domówie" sobie drożdże do zamówienia, bez żadnego problemu dzwonienia pisania we wtorek paczka była u mnie.

 

Alepiwo na probsie jak to teraz małolaty mówią :)

 

Super że Iunga wraca do oferty.

Jarzyn to z Ciebie to już taka stara dupa jest heheheheeh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwała dla sklepu.

Robiąc zakupy zapomniałem dokupić drożdże. Rano - godz. 0630 piszę maila o dodanie drożdży. W pracy netu nie mam, więc pocztę sprawdzam po powrocie do domu.

Wiadomości dwie /nie licząc spamu/: jedna - że nie ma problemu, wystarczy dopłacić, druga - że paczka już wysłana. Pytanie - czy z drożdżami?

Paczkę odebrałem, drożdże są. Wysłane, mimo że nie zapłaciłem.Zaległość oczywiście uregulowałem.

Mega plusy za podejście do klienta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa 12-13 grudnia

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(10 grudnia) do godz. 18.

Zamówienia będą do odbioru 12 grudnia już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz moje 4 zamowienie w AlePiwo i zawsze wszystko OK :) Chcial bym takze podziekowac za swiateczny prezent i rowniez zyczyc zalodze Alepiwo Wesolych Swiat ;)

Edytowane przez ibrahim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa 30 stycznia

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(28 stycznia) do godz. 18.

Zamówienia będą do odbioru 30 stycznia już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.