Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Rytualne pytanie: czy w maju przewiduje Pan możliwość odbioru zamówień w Sklepiku z piwem na Teatralnym?

Wybieram się do Krakowa 23 maja.
Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku(21 maja ) do godz. 18.
Zamówienia będą do odbioru 23 maja już około południa.
Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Drożdże Wyest`a wrócą do oferty w drugiej połowie września. 

 

Ponadto z nowym sezonem piwowarskim oferta słodów powinna poszerzyć się o paletę słodów Castle Malting.

Już są w ofercie słody Malteurop (w bardzo dobrych cenach).

Jest też kilka rodzajów płatków zbożowych.

 

Już w niedługo pojawi się nowa opcja przesyłki kurierskiej  - Poczta Polska - w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był tańszy niż u producenta to chyba kiepski biznes dla sprzedawcy detalicznego?

 

Mnie obchodzi cena, nie to czy biznes sprzedawcy jest opłacalny czy nie... 

Raczej normą jest to że kupując w detalu u producenta jest drożej niż u hurtownika kupując tę samą ilość. 

Zresztą nieważne. :)

 

Dla mnie atrakcyjna cena to taka, która jest niższa od ogólnie przyjętej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w sklepie jest minimalnie wyższa, ale masz dostępne małe ilości i do tego opcję śrutowania za dodatkową opłatą. Z tego co pamiętam to w sklepie u "producenta" masz tylko duże worki dostępne i to bez śrutowania, przynajmniej tak mi się wydaje jak sprawdzałem jakiś czas temu. Ponadto jak ktoś kupuje głównie w AlePiwo to ma wygodniej, od razu pod ręką w jednym sklepie i do tego z ewentualną zniżką dla stałych klientów. Jeżeli producent we własnym sklepie sprzedawałby drożej to nikt by nie kupował u niego. Malteurop z tego co pamiętam miał darmową wysyłkę, więc jak ktoś większe ilości chce zamówić i ma śrutownik to nic nie stoi na przeszkodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drożdże Wyest`a wrócą do oferty w drugiej połowie września. 

 

Ponadto z nowym sezonem piwowarskim oferta słodów powinna poszerzyć się o paletę słodów Castle Malting.

Już są w ofercie słody Malteurop (w bardzo dobrych cenach).

Jest też kilka rodzajów płatków zbożowych.

 

Już w niedługo pojawi się nowa opcja przesyłki kurierskiej  - Poczta Polska - w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Zapraszam

 

Dopytam jeszcze - czy na tę chwilę dałoby radę chociaż minimalnie doprecyzować "drugą połowę września" w kwestii pojawienia się Wyeastów? Plany warzelne już są, ale wolałbym poczekać i nie zmieniać mojego najulubieńszego sklepu na jedno zamówienie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy wyjazd do Krakowa planuję dopiero 17-18 październik :(

 

Dotarła już świeża dostawa drożdży Wyeast 

 

Dodaliśmy nową opcję wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej,

 - najniższa cena wysyłki dla paczki do 30 kg to tylko 12,50 zł (odbiór w punkcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wybieram się do Krakowa 17-18 października.

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(15 października ) do godz. 18.

Zamówienia będą do odbioru 17 października już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wybieram się do Krakowa 28-29 listopada

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do sklepu "Huta Piwa" na os.Szkolnym 35  proszę o złożenie zamówień do czwartku(26 listopada) do godz. 18.

Zamówienia będą do odbioru 28 listopada już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nie zadowolony z odbioru na Paderewskiego, zapodziało się moje zamówienie przez co nie mogę sobie jutro powarzyć a od kilku miesięcy nie miałem na to czasu. Obsługa w sklepie mnie zlała, śpieszyłem się. 

 

Po telefonie do alepiwo okazało się że  moja paczuszka się zapodziała a było to ponad 20 kilo i już mogę sobie odebrać...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jestem bardzo zadowolony, postanowiłem w weekend że "domówie" sobie drożdże do zamówienia, bez żadnego problemu dzwonienia pisania we wtorek paczka była u mnie.

 

Alepiwo na probsie jak to teraz małolaty mówią :)

 

Super że Iunga wraca do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.