Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że tego punktu także jakoś nie doczytałem. Pewnie dobrze bo bym się zastanawiał nad zakupami u nich.

Tak czy inaczej zwykle paczka docierała do mnie w 48 godzin, raz się zdarzyło że była na następny dzień więc jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha - dodam tylko że to chyba jedyny sklep z możliwością porady jakby coś poszło nie tak z warzeniem - ja skorzystałem z takowej dlatego też mam bardzo dobrą opinie oczywiście zamówienia też są ok ale człowiek który to prowadzi jest też doświadczonym piwowarem i chętnym do pomocy o ile ma oczywiście wolną chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem  AIPa

 

W składzie jest Chmiel Cascade                                          50g

                                 Chmiel Chinook                                           50g

 

W instrukcji jest napisane że przy chmieleniu wrzucić chmiel Citra   

Edytowane przez -julian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"julian" Uwaga z goryczką. Widzę że to jedno z pierwszych Twoich piw. Pamiętaj że nim się przyzwyczaisz do goryczki możesz być mocno zdziwiony jeśli dotąd piłeś przede wszystkim sklepowe piwo. Dodatkowo jeśli nie masz chłodnicy to chmiele oddają alfa kwasy również podczas chłodzenia = wzmocnienie goryczki. Dopiero z chłodnicą można sobie dokładnie ustalać czas chmielenia inaczej temperatura tak szybko nie schodzi i ... :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłodnicy nie mam ale 1,5h zajęło mi schłodzenie do 19 stopni, pewnie dało by i szybciej ale nie chciało mi sie. 

 

Dobra nic nie kombinuje z chmielem i nie spamuje już w temacie. 

 

A sklep polecam, szybko i wszystko w najlepszym porządku. 

Edytowane przez -julian-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa na Wielkanoc

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku(2-kwietnia ) do godz. 18.

Zamówienia będą do odbioru 6-kwietnia (drugi dzień świąt)  już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 

Edytowane przez quraqus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Kiedy można się spodziewać najbliższej dostawy do "Sklepiku z Piwem"?

Wybieram się do Krakowa 25 kwietnia.
Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku(23 kwietnia ) do godz. 18.
Zamówienia będą do odbioru 25 kwietnia już około południa.
Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.