Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Musisz zaznaczyć odbiór w magazynie opcja bez dodatkowch kosztów, na końcu masz okienko uwagi do sprzedającego i tam wpisujesz że do odbioru w sklepie w Krk. Pzdr

Edytowane przez Mrzon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety w lutym nie uda mi się wybrać do Krakowa, przyjadę dopiero w pierwszym tygodniu marca na CRAFT BEERWEEK

Co do chmielu Lomik to niestety nie będzie go.

Będą za to po weekendzie"

Celeia

Mandarina Bavaria

Hüll Melon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio chłodnice, bardzo dobrze wykonana stabilna 27l brzeczki schłodziłem w 30 min zużyłem 50l wody czyli musi działa. Może warto by była możliwa opcja zmiany wygięcia końcówek w drugą stronę opcjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50l wody - zmierzone bo lałem do baniaczków acha cały czas musisz sprawdzać czy leci ciepła jeśli zimna = zmniejszenie przepływu. Po co ma się marnować woda jej zadaniem jest ogrzanie czyli odebranie ciepła z brzeczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa 7-8 marca

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku(5-marca ) do godz. 18.

Zamówienia będą do odbioru 7-marca już około południa.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmiele z UK oraz uzupełnienie amerykańskich dotrą do mnie już w ten piątek tj. 06.03 ,ale w związku z wyjazdem do Krakowa na sklepie będą pojawiać się sukcesywnie z początkiem przyszłego tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z tego co czytam w komentarzach to ten punkt regulaminu to tylko takie zabezpieczenie?
 

11)
Wysyłka towaru następuje w terminie do 21 dni, licząc od daty złożenia Zamówienia.

 

 

Bo przyznam szczerze, regulamin przeczytałem dopiero po zamówieniu. W innym sklepie mają podane 5 dni (roboczych) i ostatnio się niestety nie wyrabiali. Tym razem pierwszy raz zamówiłem tutaj i nie chciałbym czekać ponad tygodnia na dostarczenie paczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areh, poczekaj może kilka dni i zacznij panikować jak nie przyjdzie. Ale nie daje wiary, że tak będzie. Dziś złożyłeś zamówienie - pojutrze paczka będzie u Ciebie w domu - najpóźniej. Jakbyś się bardzo denerwował napisz maila do Pana Piotra - odpowiada na każdy - z zapytaniem kiedy paczkę ma zamiar wydać kurierowi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nie panikuję, nawet denerwować się nie zacząłem. Zacznę w piątek jeżeli do tej pory nie zmieniłby się status zamówienia. Zamówienie składałem wczoraj i do tej pory to sklep dopiero przelew mógł dostać. Zaintrygował mnie tylko ten zapis w regulaminie.

Edytowane przez Areh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.