Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

składanie zamówień do 16-05-2014 (czwartek) do godziny 18.

 

Zamówienia do czwartku (15 maj) czy do 16 czyli piątku? Tobie na priv czy przez sklep z adnotacją? Można zapłacić przy odbiorze?

 

Ops! pomyliły mi się daty. Zamówienia proszę składać do czwartku czyli 15 maja. Muszę mieć czas na ich przygotowanie bo w piątek po południu chcę już jechać. Zamówienia będzie można odbierać od godziny 11-12 w sobotę w "Sklepiku z Piwem" na os.Teatralnym.

Zamówienia proszę składać na sklepie, w opcjach odbioru wybrać odbiór osobisty a w uwagach dopisać "Odbiór na os. Teatralnym". Nie ma możliwości płacenia przy odbiorze (tylko przedpłata na konto).

Edytowane przez quraqus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Najlepsza promocja jest na #3942 Belgian Wheat - z 29,90 na 39,90 :beer:

Dziękuję za zwrócenie uwagi, już poprawione.

 

Do Krakowa wybiorę się prawdopodobnie w pierwszy weekend czerwca (7-8), ale potwierdzę jeszcze ten termin na forum jak już będę wiedział na 100%.

Edytowane przez quraqus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa 13-15 czerwca ( a nie jak pierwotnie zakładałem 7-8).

Osoby zainteresowane odbiorem osobistym zamówień w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku (19-maja) do godz. 17.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto.

 

Zapraszam.

Edytowane przez quraqus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kiedy mniej więcej w lipcu będzie można odebrać zamówienie w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28?

 

Jeszcze nie wiem (wakacje trochę komplikują mi plany), ale jak tylko będę planował wyjazd do Krakowa dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wybieram się do Krakowa 2-3 sierpnia

Osoby zainteresowane odbiorem osobistym zamówień w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku (31-lipca) do godz. 17.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto.

 

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wybieram się do Krakowa 30-31 sierpnia

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do czwartku (28-sierpnia) do godz. 17.

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto.

 

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od właściciela. Zresztą wystarczy zaglądnąć do stronę sklepu. Kupiłem dwie saszetki, notabene po raz pierwszy udało mi się kupić tak świeże Wyeasty. Obi saszetki mają 8 tygodni do daty produkcji.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa 20-21 września

Osoby zainteresowane bezpłatną dostawą zamówienia do w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28 proszę o złożenie zamówień do środy (17-września ) do godz. 18.

Zamówienia będą do odbioru 20 września już około południa

Przypominam, że nie ma możliwości płacenia za zamówienia na miejscu w sklepie, jedyna możliwość to przedpłata na konto.

 

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.