Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Chmiel jest pakowany w woreczki typu doypack ( 3- warstwowe wykończone papierem, posiadają dodatkowo zamknięcie strunowe),

 

Inne sklepy powinny brać przykład, to mnie właśnie w twojbrowar wkurza, że pomimo wielkiego wyboru chmieli nie mają zamknięć strunowych.

Edytowane przez Usiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję dostawy drożdży WYEAST w tym sezonie piwowarskim (tak naprawdę sezon na Ale już się zaraz skończy, lagerowy już się skończył dla wielu ) za to niedługo postaram się zrobić jakąś wyprzedaż tych co jeszcze zostały.

Jakieś nowe chmiele z NZ będą już w przyszłym tygodniu (mam taką nadzieję).

 

Dziękuję Wszystkim za pochlebne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła przesyłka. wszystko ok, sposób zapakowania chmielu - perfekcyjny.

Dopiszcie kolejnego zadowolonego klienta...

 

aha i jak mawiał Arni: I'll be back tak że uważajcie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje mi nic innego jak dołączyć pozytywną opinie od zadowolonego klienta.

Towar zamówiony 27 marca chwilę po pólnocy znalazł się u mnie dziś.

Pełna profeska i ekpresowa wysyłka. Nie pozostało mi nic innego jak podziękować za perfekcyją obsługę i zabrać się za warzenie następnych browarków.

Polecam każdemu!

Edytowane przez Sven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa 5 -04-2014 odbiór zamówień jak zwykle będzie możliwy w "Sklepiku z Piwem" na os. Teatralnym 28. w sobotę tj. 05-04-2014.

 

Zamówienia proszę składać do 03-03-2014 do godziny 19.( Przypominam, że nie ma możliwości opłacenia zamówienia na miejscu, jedyną formą płatności jest przelew. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko polecić sklep i podziękować sprzedawcy.

Mimo mojej ewidentnej winy i złożeniu zamówienia w piątek, właściciel zgodził się jeszcze tego samego dnia spakować przesyłkę i po niecałych 24 godzinach była już w moich rękach odebrana w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep rewelacyjny, Bardzo dobre ceny, duży asortyment, bezproblemowy kontakt, szybka wysyłka i co dla mnie bardzo istotne możliwość odbioru w paczkomacie Nic tylko Polecić Jak na razie jestem po 2 zrealizowanych zamówieniach ale na pewno jeszcze nie raz wrócę do tego sklepu

Pozdrowienia dla właściciela i oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wielki plus dla tego sprzedawcy. Zamówiłem większą partię słodów, jak na moje warunki magazynowe, kilka chmieli, drożdże i fermentor. Paczka przyszła szybko, jak na okres świąteczny, solidnie zapakowana i zgodna z zamówieniem. Wrócę tam niebawem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Alepiwo ma przede wszystkim duży plus za wysyłkę do paczkomatów - to jest nie tylko tania forma przesyłki, ale i bardzo wygodna, o ile ma się paczkomat niedaleko domu - ja mam akurat dwie sztuki w promieniu 1,5 kilometra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pochwalę 'receptury' od alepiwo - czyli instrukcje.

Napisane są w taki sposób, że nie sposób się pomylić i wszystko jest jasne nawet dla kogoś początkującego i nie dysponującego zaawansowanym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pochwalę 'receptury' od alepiwo - czyli instrukcje.

Napisane są w taki sposób, że nie sposób się pomylić i wszystko jest jasne nawet dla kogoś początkującego i nie dysponującego zaawansowanym sprzętem.

 

Potwierdzam. Dopiero 2 warki za mną z instrukcjami z innych sklepów. I jak zobaczyłem tę z alepiwo to szczęka mnie opadła. Da się? Da się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pochwalę sklep Alepiwo.pl. Dopiero 4 zamówienia dla mnie zrealizowali, ale wszystko na najwyższym poziomie. Pakowanie towaru to pełen profesjonalizm, nawet jakby paczka stała na deszczu to i tak towar byłby bezpieczny. Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pochlebne komentarze :)

 

Chciałem poinformować że 17-05-2014 (sobota) będzie możliwość odbioru zamówień w "Sklepiku z Piwem" w Krakowie. Wszystkich zainteresowanych proszę o składanie zamówień do 16-05-2014 (czwartek) do godziny 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy można się spodziewać pokryw do fermentatorów?

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

Czekam na odpowiedź od producenta. Jak już będę wiedział kiedy się mogę ich spodziewać dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.