Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

W tym tygodniu złożyłem pierwsze (i na pewno nie ostatnie) zamówienie w sklepie Alepiwo. W dniu wczorajszym paczki do mnie dotarły i muszę powiedzieć, że było to najlepiej zrealizowane zamówienie w sklepie piwowarskim, jakie dokonałem (w sumie wszystkie sklepy oceniam na + poza BA, gdzie wysyłka zawsze trwa za długo, ale raz przynajmniej wynagrodzili to bonusem).

Zamówienie zrealizowane szybko, dodatkowo wszystko potwierdzone telefonicznie. Pod kątem obsługi klienta oraz szybkości realizacji Alepiwo zapisało się w mojej pamięci dużym plusem ponad standard.

Dodatkowe plusy to dość szeroka oferta (ze składników, które chciałem kupić wypadli najlepiej wraz z HB) oraz niskie ceny, a także wygodna w korzystaniu strona (przejrzysta, duży + za segregowanie po producentach oraz możliwość otworzenia całej oferty sklepu w jednym oknie).

Słody ładnie drobno ześrutowane. W związku z tym, że wcześniej zamawiane chmiele otrzymywałem zapakowane próżniowo, trochę brakowało mi tego sposobu pakowania w Alepiwo. Jednak po szybkim przemyśleniu sprawy stwierdziłem, że nie stanowi to dla mnie problemu.

Gdyby tylko w ofercie było trochę więcej chmieli, nie musiałbym się posiłkować drobnym zamówieniem u konkurencji... jednak żaden sklep nie posiadał w swojej ofercie takiego zestawu chmieli, jaki chciałem zakupić.

Podsumowując - gorąco polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za miłe słowa, takie komentarze bardzo cieszą.

 

Bierzemy sobie do serca wszystkie sugestie i propozycje, między innymi dlatego też nasza oferta chmieli sukcesywnie się rozrasta, w najbliższym czasie znowu coś nowego się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Chciałbym również przekazać własną opinię na temat sklepu Alepiwo :

 

- kontakt super

- odbiór osobisty w "sylwestra" na trasie, nie każdemu by się chciało

- ceny konkurencyjne

- duży wybór artykułów

- bonus otrzymane piwko ( bardzo dobre ) poprosiłbym o recepturę :)

 

 

Reasumując: Były to moje pierwsze zakupy u P. Piotra ale na pewno nie ostatnie. Jednym słowem GORĄCO POLECAM !!!

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa :)

Co do Krakowa to będę musiał pojechać jakoś w połowie stycznia, (najprawdopodobniej 17 stycznia) ale jeszcze nie ustalałem dokładnej daty, dam znać po długim weekendzie kiedy dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pierwsze zakupy w Alepiwo już za mną. Mimo okresu świąteczno - noworocznego zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Duży wybór i super ceny. Z pewnością jeszcze wrócę. Dla mnie, jako początkującego piwowara, przydałoby się tylko więcej gotowych zestawów.

Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu.

 

P.S. Niedługo moja pierwsza warka z zacieraniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem zdania, ze gotowych zestawow jest troche za malo, konkurencja wypada pod tym wzgledem lepiej.

Na razie tez robilem tylko piwa z puchy (i jeszcze zrobie ze 3-4 bo mam kilka ekstraktow w zapasie) ale potem tez sie zabieram za zacieranie i na poczatek jednak bede zamawial gotowe zestawy. Wiem ze z tak duzego asortymentu mozna powybierac takie surowce, zeby uwarzyc praktycznie wszystko, ale jednak gotowce troche ulatwiaja zycie takim laikom jak ja :)

 

Poza tym jednym malym minusem to moj ulubiony sklep. Dobre ceny, duzy wybor i szybka wysylka (i tania - korzystam glownie z paczkomatow). W tej chwili tez wlasnie jedzie do mnie jedna przesylka, zamowiona w czwartek, a juz wczoraj dostalem potwierdzenie nadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cenne uwagi i miłe słowa. Nowe zestawy surowców będą się sukcesywnie pojawiać w sklepie - obiecuję.

 

Dla zainteresowanych odbiorem zamówień w Krakowie w Sklepiku z Piwem na oś. Teatralnym. informuję że wybieram się do Krakowa 18 stycznia.

Osoby zainteresowane proszę o złożenie zamówień do 16 stycznia, proszę dopisać w uwagach "odbiór w Sklepiku z Piwem na os. teatralnym", jeśli chodzi o formę płatności to proszę o przelew (nie ma możliwości opłacenia zamówienia na miejscu w sklepie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czyli z kolegą wyżej spóźniliśmy się o dzień...

2 dni temu przymierzałem się do zamówienia to były, dziś rano chciałem złożyć zamówienie i już nie było (dostępne tylko w opcji rurka+kranik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... patrzę teraz i jest normalnie. Dostępność w magazynie: TAK.

Dodaję do koszyka i wchodzi. No chyba że przy samym zatwierdzeniu transakcji pokazuje że nie ma?

 

edit: zamówienie realizowałem wczoraj o 21:20.

Edytowane przez roofman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojemniki już są. Przepraszam za zamieszanie. Brakło nam tylko kraników, ale pod koniec tygodnia powinny się z powrotem pojawić.

Przy okazji jest kilka nowych (znaczy takich których nigdy wcześniej nie było na sklepie) chmieli.

Jeszcze dziś postaram się wrzucić na sklep jakieś kolejne nowe zestawy i kilka nowych artykułów które są już na magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym podziękować za udaną transakcję, całość sprzętu bardzo dobra - mały problem z odklejaniem się skali - (moje pierwsze piwko Belgian pale ale w sobotę będzie butelkowane) mam też pytanie, mianowicie chciałbym złożyć kolejne zamówienie ale brak Słód Pale Ale Strzegom 5kg. Czy mam chwilkę się wstrzymać? Czy w tym tygodniu nie będzie? No i prośba o więcej gotowych receptur np dry stout. Teraz spróbuje zrobić stouta samodzielnie z przepisów z tego forum mam nadzieje że będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, jest dostępny nadwęglan sodu - http://www.alepiwo.p...eglan-sodu.html

OXI to nazwa handlowa produktu Biedronkowsko/Auchanowskiego czy gdzie to tam jeszcze się sprzedaje, na bazie nadwęglanu sodu.

Edytowane przez Mariusz_CH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.