Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam do listy zadowolonych klientów.

Miałbym propozycję dodania towarów w opcji zamawiania np. z dwutygodniowym opóźnieniem.

Rozumiem, że np. drożdże płynne to ryzyko, ale jak więcej osób zamówi i zapłaci to mógłbyś je ściągnąć czy nawet kupić w innym sklepie.

Podobnie z różnym sprzętem dostępnym w wielu miejscach w sieci.

A ja bym miał wszystko w jednym miejscu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaras:

Może źle się wyraziłem:

W tej chwili w sklepie AlePiwo nie ma drożdzy płynnych.

Wolałbym kupić od ręki, ale zdaję sobie sprawę, że jest trudne do wprowadzenia.

Osobiście lubię kupić wszystko w jednym miejscu.

Ale mogę poczekać aż quraqus ściągnie te drożdże z innego miejsca.

Na tym może nie zarobi, ale ja na pewno kupię nie tylko drożdże ale i inne rzeczy.

Czyli ani chwili nie będzie magazynował moich drożdży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drożdże płynne mam zamiar wprowadzić do oferty, może już od następnego sezonu piwowarskiego.

Właściwie co miesiąc wprowadzam coś nowego. Już w czerwcu kilka nowych artykułów powiększy ofertę sklepu. Co to będzie? Zobaczycie wkrótce :)

Marzy mi się aby w moim sklepie można się było kompleksowo zapatrzeć we wszystko co potrzebne do warzenia piwa, ale niestety mam ograniczenia finansowe, czasowe, organizacyjne.

Powoli jednak dążę do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! I o transport surowców do Krakowa pytam :D Ostatnio jakl rozmawialismy telefonicznie o belgu i o krakowie mówiłeś ze poczatkiem czerwca będziesz. Proszę o info jakby coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się do Krakowa w piątek 7-6-2013. Zamówienia dostarczyłbym do "Sklepiku z Piwem" na Osiedlu Teatralnym 28 w Nowej Hucie.

Wszystkich zainteresowanych prosiłbym o złożenie zamówień do czwartku do południa, proszę o wcześniejsze info na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić zamówienie, ale 4 fermentory ważą prawie 30kg o_O i jak dojdzie jeszcze parę drobiazgów to cena za przesyłkę już się podwaja, nie powinno tak być, fermentory wchodzą jeden w drugi i cztery sztuki zajmują praktycznie tyle samo miejsca co jeden.

Edytowane przez Usiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za dobre słowo. Jak tak człowiek sobie siądzie w końcu przed komputerem, z piwkiem, po całym dniu roboty, to miło się robi, że ktoś to widzi, że się starał.

Takie komentarze dopingują mnie do tego żeby jeszcze bardziej się starać.

A już w lipcu asortyment powiększy się o kolejne artykuły, na razie nie zdradzam co, ale będziecie zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam problem: http://www.alepiwo.pl/?produkty/sprzet/rozlew/kran-do-fermentatora.html ten kranik (Biowin) ma za krótki gwint, żeby podłączyć oplot, gdybym nie miał innego kranika nie mógłbym filtrować!

 

Co ciekawe oploty też sprzedajesz, dziwne, że tego nie zauważyłeś

Edytowane przez Usiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.