Skocz do zawartości

Alepiwo - promocje i nowości.


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy wszystkich Forumowiczów i pragniemy powiadomić, że od kilku dni działa nowy sklep dla domowych piwowarów www.alepiwo.pl

Na obecną chwilę wybór produktów może jeszcze nie jest imponujący, ale prosimy o wyrozumiałość. Nasz asortyment będzie zmieniał się z tygodnia na tydzień.

Przyjmiemy wszelkie krytyczne uwagi i opinie, będą one dla nas cennym źródłem informacji, pozwalającym nam poprawić jakość usług.

Zapraszamy serdecznie.

Maria i Piotr

Edytowane przez quraqus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania :

- czy w ofercie bedzie słód pilzneński w większych opakowaniach

- jak rozumieć zapis na stronie, jest wpis o dostępności drożdży i brak opcji dodaj do koszyka

- czy poza pocztą głosową jest możliwy kontrakt telefoniczny w jakiś określonych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szata graficzna bardzo przyjazna. Ogólnie sklep prezentuje się ok, jednakże ceny.... ja rozumiem że sklep ma marże płaci podatki itd. ale marża ponad 900% to sporo. Nadwęglan sodu kosztuje w detalu 7 PLN za kg. u was 5.60 za 100 g.

Edytowane przez emcede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mamy propozycję darmowej dostawy dla klientów z Krakowa i miejscowości na trasie Rzeszów-Kraków.

Ponieważ raz na jakiś czas (raz czasami dwa razy w miesiącu) jadę do Krakowa, mógłbym podrzucić zamówione u nas towary. Co do dokładnych terminów wyjazdów proszę kontaktować się telefonicznie lub mailowo (dane kontaktowe na stronie sklepu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

zapewne mylę się ale jakoś nie ufam tego typu opini od osób które mają 1 posta

 

Ale ja mogę zapewnić że ten sklep jest bardzo dobry. Mimo iż zrobiłem tylko "małe" zakupy to sprzedawca rozwiewa wszelkie wątpliwości początkujących jak i doświadczonych piwowarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mogę zapewnić że ten sklep jest bardzo dobry. Mimo iż zrobiłem tylko "małe" zakupy to sprzedawca rozwiewa wszelkie wątpliwości początkujących jak i doświadczonych piwowarów.

 

 

ja nie twierdze nic innego. jeszcze nie robiłem tam zakupów i nie mam zdania w tym temacie , ale jakoś nie chce mi się wierzyć w wybuch miłośći u osoby z jednym postem ;) ale co ja się tam znam :)

Edytowane przez lkulos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne mylę się ale jakoś nie ufam tego typu opini od osób które mają 1 posta

 

Alegrowicze postów nie mają , a na ich podstawie pewnie patrzysz na sprzedawce.

Nie pisze postów bo sie nie znam, po co mam zadawać durne pytania. dopiero co zacząłem czytać forum, wiekszosc wątków, wkręcam sie w temat a wystawić opinie pozytywną o sklepie zawsze mogę, tymbardziej, że kupiłem tam kilka podstawowych rzeczy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.