Skocz do zawartości

Słody ze Słodowni Strzegom


Viking Malt

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje słodowni pomysłu do wyjścia na rynek detalowy. Również zamierzam korzystać z waszej oferty i to w miarę regularnie, jak to powiedział cezary pazura w nikosiu, "mi służy to co polskie" :) Pozdrawiam słodownię Strzegom.

 

P.S

 

Kiedyś Strzegom kojarzył mi się tylko z zeszytami które będąc w szkole musiałem kupować :)

 

Stety niestety Słodownia Strzegom należy do Danish Malting Group, więc nie jest do końca polska tak gwoli ścisłości ale to takie gadanie w stylu Leppera ;)

Ogólnie pomysł wyśmienity. Poszerzenie oferty i bezkonkurencyjne ceny to strzał w 10!

Edytowane przez kool83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stety niestety Słodownia Strzegom należy do Danish Malting Group, więc nie jest do końca polska tak gwoli ścisłości ale to takie gadanie w stylu Leppera ;)

Ogólnie pomysł wyśmienity. Poszerzenie oferty i bezkonkurencyjne ceny to strzał w 10!

Ale robione w Polsce, przez polskich pracowników, może i z polskiego jęczmienia. Nie wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robione w Polsce, przez polskich pracowników, może i z polskiego jęczmienia. Nie wystarczy?

Jak najbardziej! Na stronie zapewniają, że kupują ziarno od dolnośląskich rolników, oby. Szkoda tylko, że w dzisiejszych czasach nie jesteśmy tego pewni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskie, w 100% z polskiego jęczmienia, od polskich rolników, produkowane przez polskich doświadczonych pracowników, nie wyzyskiwanych. Ale produkowane w czeskich i niemieckich prażarkach....aby nie było za różowo,,, :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mamy już dostępny słód pszeniczny oraz słód karmelowy czerwony. W ciągu kilku dni na naszej stronie pojawią się wszystkie specyfikacje słodów...

Czy macie już jakieś wrażenia z kontaktu ze Słodownią Strzegom po wprowadzonych zmianach. Kilka osób dokonała już zakupów, czy wszystko było jak powinno???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa dbałość o klienta...:-)

A może ktoś się wstydzi.

Wszelkie uwagi zawsze poprawiają obsługe...

A panienka ma juz kilkanaście lat doświadczenia z klientami na całym swiecie i wiele tysiecy razów za sobą...:-) i ciągle chce więcej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie kosztów przesyłki ok 100kg słodów do Krakowa.

Napisałem maila z zapytaniem na stronie ale nie dostałem jeszcze odpowiedzi.

Proszę o kontakt bezpośrednio z Martą Pająk. Namiary dostępne na stronie internetowej www.dmgp.pl

Ona sie tym zajmuje i udzieli wszystkich odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać parę dni na odpowiedz, z ciekawości pytałem się o cenę przesyłki paletowej. Koszt przesyłki 250 -300 kg słodu to 265 zł brutto plus koszt palety 21 zł. Nie ma też problemu z zamówieniem własnego kuriera(wychodzi znacznie taniej), jest wtedy do zamówienia doliczany koszt palety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Słodownia dolicza koszty pakowania, jeżeli zamówię własnego kuriera (waga paczki 30 kg)?

Koszty pakowania to około 8PLN, jest to cena mocnego kartonu aby worek / worki nie zostały rozerwane. Z tego co wiem karton pomieści nawet do 2 worków po 25kg.

 

Jeżeli chodzi o kurierów to mamy mieć niższe stawki na większe paczki od przyszłego tygodnia. Dotychczas korzystaliśmy głównie z wysyłek dokumentów kurierem i nie mamy jeszcze wypracowanych niskich kosztów na większe paczki.

Jak możecie coś podpowiedzieć lub pomóc to z chęcią skorzystamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kurierów to mamy mieć niższe stawki na większe paczki od przyszłego tygodnia. Dotychczas korzystaliśmy głównie z wysyłek dokumentów kurierem i nie mamy jeszcze wypracowanych niskich kosztów na większe paczki.

Jak możecie coś podpowiedzieć lub pomóc to z chęcią skorzystamy.

Zróbcie coś, czego nie robią niestety sklepy internetowe. Nie zarabiajcie na przesyłkach :-)

Samodzielnie negocjując koszty pakietów uzyskacie dobre ceny. Ewentualnie, jeśli nie macie na to czasu/chęci skorzystajcie z usług którejś z platform wysyłkowych.

Dla przykładu 30kg paczka w Kex-ie na jednej z platform (paczka standardowa): cena netto 14,2, brutto 17,42 - zawiera opłate paliwową. Ta sama paczka UPS w tej samej platformie: 16,15 brutto (zawiera nieszczęsną opłatę paliwową).

Powodzenia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie coś, czego nie robią niestety sklepy internetowe. Nie zarabiajcie na przesyłkach :-)

Samodzielnie negocjując koszty pakietów uzyskacie dobre ceny. Ewentualnie, jeśli nie macie na to czasu/chęci skorzystajcie z usług którejś z platform wysyłkowych.

Dla przykładu 30kg paczka w Kex-ie na jednej z platform (paczka standardowa): cena netto 14,2, brutto 17,42 - zawiera opłate paliwową. Ta sama paczka UPS w tej samej platformie: 16,15 brutto (zawiera nieszczęsną opłatę paliwową).

Powodzenia życzę!

Z zarabianiem na przesyłkach to był chyba żart!!!!

Jaką platformę wysyłkową polecacie???

 

Mam też inny problem. Chciałem zaktualizować specyfikacje. Niestety nie udało się to przez uaktualnij. Usunąłem stare i niestety nowe żadnym sposobem nie chcą się załadować. Plik zip. wielkość 5mb więc powinno wejść....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze sprobowac wyslac 'golego' pdf'a.

Ale to będzie kilkanaście plików. Trochę bałagan i problem z pobieraniem później....

 

Próbowałem, nic nie mogę wysłać....nawet jednego pdf.....

Edytowane przez dmgp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. dla przesyłek paletowych: http://stskurier.com...ke.html# Koszt przesyłki dla palety o wadze 500kg i wym. 120x80x180 - 142,71zł, kurier OPEK :) .

Dzięki, człowiek się ciągle uczy.... my raczkujemy z kooperacją z kurierami...mamy trochę większe doświadczenia z kontenerami i pełnymi truckami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przesyłek do 31kg najlepszy był DPD Classic(tanio i brak opłaty za przesyłkę niestandardową) za pośrednictwem http://www.kurier-broker.eu , ale ostatnio dostałem info że obecnie aż do odwołania nie jest możliwe zamawianie kuriera DPD.

 

Plik o rozmiarze 8MB z rozszerzeniem .zip powinien się załadować.

Edytowane przez mateos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.