Skocz do zawartości

Słody ze Słodowni Strzegom


Viking Malt

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś wszystkie słody ze słodowni Strzegom w cenach takich samych jak w sklepie internetowym producenta możecie kupić także w homebrewing.pl :)

A pilzneński?

a pilzneński jeśli uwzględnisz koszt przesyłki, to jest w takiej samej cenie co w Strzegomiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a pilzneński jeśli uwzględnisz koszt przesyłki, to jest w takiej samej cenie co w Strzegomiu :)

Na temat cen przesyłek Strzegomia napisałem wyżej, ostatnio kilka razy wysyłałem paczki kurierem.Nie mając żadnej umowy płacę 16 zł za przesyłkę do 50 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pilzneński jeśli uwzględnisz koszt przesyłki, to jest w takiej samej cenie co w Strzegomiu :)

Na temat cen przesyłek Strzegomia napisałem wyżej, ostatnio kilka razy wysyłałem paczki kurierem.Nie mając żadnej umowy płacę 16 zł za przesyłkę do 50 kg

to może podziel się ze wszystkimi przez jaką platformę masz taką cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pilzneński jeśli uwzględnisz koszt przesyłki, to jest w takiej samej cenie co w Strzegomiu :)

Na temat cen przesyłek Strzegomia napisałem wyżej, ostatnio kilka razy wysyłałem paczki kurierem.Nie mając żadnej umowy płacę 16 zł za przesyłkę do 50 kg

to może podziel się ze wszystkimi przez jaką platformę masz taką cenę

Oczywiście zależy jeszcze od gabarytu, myślę żę worek słodu wyjdzie za 16zł

http://sendit24.pl/articles/articlesList/articlescategory_id/5/article_id/22/

ps miało być 30 kg

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps miało być 30 kg

i 16 ale netto ;)

 

tylko trzeba uwzględnić to że sklep musi ten worek włożyć w karton, okleić taśmą i przylepić naklejkę na list przewozowy. Oczywiście wszystko to pokrywa klient, albo w kosztach przesyłki albo w marży na produkcie, ale trzeba mieć świadomość że ktoś za to musi zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps miało być 30 kg

i 16 ale netto ;)

 

tylko trzeba uwzględnić to że sklep musi ten worek włożyć w karton, okleić taśmą i przylepić naklejkę na list przewozowy. Oczywiście wszystko to pokrywa klient, albo w kosztach przesyłki albo w marży na produkcie, ale trzeba mieć świadomość że ktoś za to musi zapłacić.

Dokładniej 15,75 BRUTTO

http://sendit24.pl/t.../content/id/13/

To przy odborze osobistym będzie zniżka za brak opakowania?

Odbierając słód w Sierpcu było taniej?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy odborze osobistym będzie zniżka za brak opakowania?

nie, dlatego koszt przesyłki liczony przez sklep jest wyższy niż faktyczny koszt który sklep płaci firmie kurierskiej i nie ma powodu żeby robić sklepowi wyrzuty z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy odborze osobistym będzie zniżka za brak opakowania?

nie, dlatego koszt przesyłki liczony przez sklep jest wyższy niż faktyczny koszt który sklep płaci firmie kurierskiej i nie ma powodu żeby robić sklepowi wyrzuty z tego powodu.

Ale widzę że są różne koszta, w Strzegomiu 27zł , w HB 19.90 a w CP 16,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę że są różne koszta, w Strzegomiu 27zł , w HB 19.90 a w CP 16,99

nie patrz tylko na cenę przesyłki, ale też na cenę produktów. Jedni w kosztach przesyłki uwzględniają tylko koszt paczki, licząc że klient się na to skusi (a mają wyższe marże na produktach) inni koszty rozkładają między marżą a ceną przesyłki.

Edytowane przez Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Strzegomiu 27 zł , ale można wziąć 25 kg + 5 kg.

W innych wymienianych sklepach taka ilość powoduje wzrost ceny przesyłki.

Próbowałeś, czy tylko tak Ci się wydaje :)

Od dziś wszystkie słody ze słodowni Strzegom w cenach takich samych jak w sklepie internetowym producenta możecie kupić także w homebrewing.pl :)

Ja tam jakoś nie widzę takich samych cen :roll: .

Spróbuj skompletować paczkę, a zapewniam Cię, że u nas cena będzie bardziej atrakcyjna. Nie mówiąc o tym, że sporo osób wypracowało sobie u nas już 5% rabatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w Strzegomiu 27 zł , ale można wziąć 25 kg + 5 kg.

W innych wymienianych sklepach taka ilość powoduje wzrost ceny przesyłki.

Próbowałeś, czy tylko tak Ci się wydaje :)

Od dziś wszystkie słody ze słodowni Strzegom w cenach takich samych jak w sklepie internetowym producenta możecie kupić także w homebrewing.pl :)

Ja tam jakoś nie widzę takich samych cen :roll: .

Spróbuj skompletować paczkę, a zapewniam Cię, że u nas cena będzie bardziej atrakcyjna. Nie mówiąc o tym, że sporo osób wypracowało sobie u nas już 5% rabatu.

Odnosiłem się tylko do informacji o takich samych cenach słodu, porównując z kosztami przesyłki cena będzie bardziej atrakcyjna :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam sie, ale takie 'porywanie' watku (kilka wpisow wczesniej), zalozonego przez badz co badz konkurencje, jest wg mnie lekko nieetyczne, a przynajmniej malo eleganckie.

???

nie można odpowiadać na wpisy "kilka wpisów wcześniej"?hmm

Czy moje pytanie dotyczące różnicy ceny -(inna cena na stronie a inna podana przez kogoś na forum)-jest nieetyczne?

Chodzi mi o cenę samej przesyłki-oczywiście ,jeśli się ma 5% rabatu u Dori ,to będzie taniej

Edytowane przez marbelka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę że są różne koszta, w Strzegomiu 27zł , w HB 19.90 a w CP 16,99

na stronie Strzegomia http://www.dmgp.pl/pl_klienci.html jest cena 22,80 za 31,5 kg-skąd wziąłeś te 27 zeta?

ceny podał Anteks nie ja

 

a różnica wynika z tego ze kiedyś słodownia doliczała jeszcze koszt kartonu/palety nowy cennik jest tu http://www.slodowniastrzegom.pl/informacja/16/koszt-dostawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś, czy tylko tak Ci się wydaje

 

Nie próbowałem bo zamawiałem i tak jest 25kg + 5 kg przesyłka 27 zł.kurier OPEK

Tylko że macie rację nic innego nie zamówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś, czy tylko tak Ci się wydaje

 

Nie próbowałem bo zamawiałem i tak jest 25kg + 5 kg przesyłka 27 zł.kurier OPEK

Tylko że macie rację nic innego nie zamówisz.

Chodziło mi o to, że u nas też kupisz 25kg+5kg przy cenie za jedną przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dori nie wiem czemu ale przy 25 +5 kg u Ciebie przesyłka wychodziła mi 39,8 zł . Teraz wychodzi 19,90 zł.

Tak że jesteś tańsza. ;) . Nie wiem co pokręciłem. A w Strzegomiu 25+ 5 kg też jest jedna przesyłka. Nawet dostałem 25 + 5 +5 też w jednej paczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.