Skocz do zawartości

Słody ze Słodowni Strzegom


Viking Malt

Rekomendowane odpowiedzi

Ahhh tak chcialbym autograf Moniki Lewinsky. PS czy moge zasmiecic watek i jeszcze raz nabic sobie posty rownie bzdurnym wpisem

 

Nie przypominam sobie abym pytał się Ciebie o opinię. Tak samo jak nie prosiłem o ocenę swojego postu. Co do nabijania sobie "sztucznie postów" to chyba twój wpis mówi za siebie .

 

Zapraszam na Facebooka, będą konkursy może też jakieś rabaty...

dziękuję za zaproszenie już się dodałem jakiś czas temu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qxa, swiete slowa, ale zobacz co sie dzieje w tym watku od kiedy Strzegom otworzyl sklep. Zupelnie jakbym widzial swoja 18 letnia corke, przed wyjsciem na impreze.

dmgp kilka razy pisal o rabatach, upustach, nizszych stawkach i od jakich ilosci, ale niektorzy ciagle swoje. Powinni wpowadzic np. rozowe opakowania, bo to przeciez tez bardzo wazne. A juz rabat na 1 lub 2 pln, ho ho super sprawa!!

Edytowane przez mirogster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabat jest istotny, bez niego nie da się żyć. 3% rabatu, przy zakupie 50 kg słodu pilzneńskiego daje całe 4,65 zł, Jeśli ciężko to ogarnąć przeliczę. Na 1 kg zyskuje się 9,3 grosza. Normalnie nie mogę zrozumieć dlaczego nie ma rabatów. :P

Nic tylko czekać na postulać, by słodownia dopłacała do każdego worka, by w ogóle piwowarzy chcieli u nich kupować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Facebooka, będą konkursy może też jakieś rabaty... :D

A może tak konkursy za pośrednictwem piwo.org. Nie wszyscy posiadają konto na FB i nie wszyscy je będą zakładać, a skoro gro ludzi (jak nie wszyscy)kupujących pochodzi właśnie z tej strony, to może ukłon w stronę biednych i ciemiężonych piwowarów domowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze Strzegomia, trochę się zgapiłem z zamówieniem ale jak przedzwoniłem o 9 rano to o 15 zamówienie miałem już poskładane i zapakowane za co ogromny plus. Obsługa miła Pani Marta konkretna, Pan na portierni też zabawny :) pełna profeska. Do słodów dołączona specyfikacja, ładnie próżniowo zapakowane, do tego w karton i ta cena ;) nic tylko polecać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zerkasz w specyfikację, np Pale Ale http://www.dmgp.pl/s...od_pale-ale.pdf na liczbę Kolbacha

2. Później w wiki http://www.wiki.piwo...bia.C5.82kowego

 

A praktycznie to bym sobie darował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na Facebooka, będą konkursy może też jakieś rabaty... :D

Ja chyba u Was nic nie kupię. Ten portal działa na mnie jak płachta na byka.

To nie jedyny sklep, który ma swoją stronę na facebooku. Nie mówiąc już o tym, że nasz portal też tam znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załozyłem konkubentce konto w słodowni i 5kg pale ale za 1 grosz wczoraj przyszło :) , oczywiscie sam fejsa mam gdzieś.

mówi się: partnerce :)

Kodeksy cywilne czy rodzinno-opiekuńcze pewnie wolą starą terminologię :D No co zrobimy, że konkubinat kojarzy nam się kryminalnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.