Skocz do zawartości

Słody ze Słodowni Strzegom


Viking Malt

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiedziałem się dzisiaj, że istnieje możliwość przesyłki 50 kg - 43,01 brutto + 6,40 za karton.

 

6,40 za karton doliczane jest też do każdej paczki.... brak tej informacji na stronie :/

O mały włos nie pospieszyłem się z przelewem (surowce+transport).... trzeba by było dopłacać:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak cen słodu pilzneńskiego w opakowaniach 1kg 5 kg. Cena przesyłki niestety wysoka.

Nie brak, bo jest.

Potrzebuję akurat 20 kg, bo paczkę chcę dopełnić czym innym i odpisali mi, że nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego to nie wiem.

 

ps. post-151-0-13294500-1342785707_thumb.jpg

Jest możliwość zamówienia mniejszej ilości, nie jest to jednak nasza standardowa oferta. Nie specjalizujemy się też w wysyłach małych iloiści i stąd za mniejsze paczki nie mamy bardzo niskich kosztów przesyłki. Konkurencyjni cenowo możemy być przy przesyłkach od kilkudziesięciu kilogramów po przesyłki paletowe. Odnośnie opłaty za karton to nie jest ona też zawsze doliczana. W zależności od rodzaju zamówienia i jego wielkości jest zawsze w emailu zwrotnym pokazany koszt pakowania (czy to karton czy to paleta). Sklep działa na razie na zasadzie złożenia emailem zamówienia i przesłaniu emaila zwrotnego z pełnymi kosztami zakupu. Ze względu na specyfikę - bardzo duże różnice w wadze paczek i odległości przesyłki, staramy się zawsze dobrać odpowiedniego kuriera z najniższymi kosztami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile słodu maksymalnie wchodzi na paletę i jaki jest rząd wielkości ceny wysyłki?

My pakowaliśmy od 750 - 1000kg maksymalnie. Ale jest ryzyko, że przy maksymalnym załadunku szalony kurier przesyłkę może uszkodzić.

Co do cen skontaktu się bezpośrednio z Martą Pająk. Mamy dosyś dobrą ofertę z OPEK. Z tego co pamiętam to 500kg było około 150PLN, 800kg - 200PLN, 1000kg - 370PLN. Wynika, że najbardziej opłaca się zamówić ponizej 1000kg. Ceny są orientacyjne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny są orientacyjne.....

i nie stanowią oferty handlowej :) ale oferta coraz bardziej mnie przekonuje. Zwłaszcza że przy zamówieniu 500 kg cena słodu będzie trochę niższa prawda ?

Nizsza to nie będzie.....a tak nieoficjalnie pewnie ceny słodu pójdą w górę na całym świecie...jęczmień droższy o 10-15% niż w zeszłym roku.... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizsza to nie będzie.....a tak nieoficjalnie pewnie ceny słodu pójdą w górę na całym świecie...jęczmień droższy o 10-15% niż w zeszłym roku.... :(

No niestety, dobrego jęczmienia jest mniej w tym roku, a tam gdzie lepiej obrodziło, jest słabszej jakości. Chociaż żniwa na półmetku i jeszcze się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizsza to nie będzie.....a tak nieoficjalnie pewnie ceny słodu pójdą w górę na całym świecie...jęczmień droższy o 10-15% niż w zeszłym roku.... :(

No niestety, dobrego jęczmienia jest mniej w tym roku, a tam gdzie lepiej obrodziło, jest słabszej jakości. Chociaż żniwa na półmetku i jeszcze się zobaczy :)

Niestety ceny nie są już lokalne, cena pasz wysoka i za tym wszystkich lepszych zbóz....susza w Rosji, na Ukrainie i USA zrobiła swoje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizsza to nie będzie.....a tak nieoficjalnie pewnie ceny słodu pójdą w górę na całym świecie...jęczmień droższy o 10-15% niż w zeszłym roku.... :(

No to słód powinien być droższy o kilka procent. Surowiec to chyba mniej niż 50% ceny słodu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nizsza to nie będzie.....a tak nieoficjalnie pewnie ceny słodu pójdą w górę na całym świecie...jęczmień droższy o 10-15% niż w zeszłym roku.... :(

No to słód powinien być droższy o kilka procent. Surowiec to chyba mniej niż 50% ceny słodu....

Niestety Jacku, cena słodu to ponad 50% ceny jęczmienia browarnego. To nie produkcja piwa, w tym biznesie nie ma dużych zysków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba na przyszłość.

Proponuję przemyśleć sposób znakowania worków ze słodem, gdy używacie jednakowych worków. Miałem z tym problem gdy kurierowi się rozsypała paleta i z jednego worka PALE Ale odpadła etykieta. Musieliśmy z Bielokiem rozpakować prawie wszystkie worki i w końcu udało znaleźć się zgubę. (szkoda tylko że worki muszą teraz leżeć rozpakowane). Może jakieś nadruki albo pieczątki które się nie odkleją? A może inne worki?

Edytowane przez Qxa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba na przyszłość.

Proponuję przemyśleć sposób znakowania worków ze słodem, gdy używacie jednakowych worków. Miałem z tym problem gdy kurierowi się rozsypała paleta i z jednego worka PALE Ale odpadła etykieta. Musieliśmy z Bielokiem rozpakować prawie wszystkie worki i w końcu udało znaleźć się zgubę. (szkoda tylko że worki muszą teraz leżeć rozpakowane). Może jakieś nadruki albo pieczątki które się nie odkleją? A może inne worki?

Dzieki za info, sprawdze co bylo nie tak i wróce do ciebie z informacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba na przyszłość.

Proponuję przemyśleć sposób znakowania worków ze słodem, gdy używacie jednakowych worków. Miałem z tym problem gdy kurierowi się rozsypała paleta i z jednego worka PALE Ale odpadła etykieta. Musieliśmy z Bielokiem rozpakować prawie wszystkie worki i w końcu udało znaleźć się zgubę. (szkoda tylko że worki muszą teraz leżeć rozpakowane). Może jakieś nadruki albo pieczątki które się nie odkleją? A może inne worki?

Przepraszamy za problem, kurier zniszczył paczkę, proszę o reklamacje kurierowi następnym razem. Zostały już zamówione worki z nadrukiem na Pale Ale i Pszeniczny, niestety nie zostały jeszcze wyprodukowane. Dodatkowo zostaną wszywane etykiety foliowane które nie powinny się oderwać. Mam nadzieję, że nie będzie już takich problemów w przyszłości. Zrobiłeś może fotkę w jakim stanie przyszła paleta??? Czy małe worki zostały rozrzucone lub uszkodzone, czy taśmy spinające lub strech były uszkodzone? Edytowane przez dmgp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.