Skocz do zawartości

Ciekawe/ ozdobne butelki


cieplyl

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Was o pomoc w bardzo nietypowej sprawie:)

Za kilka miesięcy zamierzam wziąć ślub i wpadłem na pomysł aby po weselu każdemu dorosłemu gościowi wręczyć ozdobną buteleczkę piwa z podziękowaniami. I to mam po Was pytanie: Skąd zdobyć jakieś ciekawe butelki? Najbardziej interesowałby mnie butelki 0,33 z zamknięciem patentowym lub ze zwykłym zamknięciem ale o ciekawym kształcie, o ozdobnym rzeźbieniu itp. Jako, że tych butelek muszę zdobyć około 100 dobrze by było aby nie kosztowały więcej niż wesele:). Nie wykluczam zakupu butelek wraz z zawartością.

Jeżeli macie jakieś sugestie, namiary bardzo proszę o informację. Każda rada jest na wagę złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie są bardzo "ozdobne", ale fajnie wyglądają butelki 0,33 z krachlą. Mam parę takich i doczytałem na nich napis Flensburger. Chyba widziałem w Almie, ale tanie toto nie było... :(

Ale jak miałbyś zapłacić 7,70 zł za pusta butelkę 0,33 (cena powala!), to już chyba lepiej kupić pełną. ;)

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam teraz cenowo stoi piwo Hopus, ale jakby co mam karton oczywiście pustych butelek :) Tak tylko zasygnalizowałem jeśli chodzi o butelki z krachlą 0,33 ;)

Edytowane przez przemo70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany przez Staśka Flensburger, co prawda w Almie kosztuje prawie 8 zł, ale za zachodnią granicą jest o wiele tańszy, i występuje chyba w sześciu gatunkach - ja lubię ich weizena. Tylko z Mielca do Niemiec trochę daleko, ale to raptem 5 skrzynek, zresztą bardzo fajnych, mam jedną.

Może ktoś znajomy będzie mógł Ci przywieźć te skrzynki z Niemiec?

Zdjęcia poglądowe na stronie:

http://www.flens.co.uk/our_products.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zwykły bączek,w pobliskiej hurtowni płacę 10 zł ze skrzynką.

może i zwykły, ale butelka fajnie się prezentuje, a przy zapotrzebowaniu na 100 sztuk cenowo wychodzi bardzo fajnie.

Widzę jednak, ze u Ciebie jest jeszcze taniej. Ja mam skrzynkę z Sulimara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukaj firmy robiącej ozdoby na szkle metodą piaskowania każda butelka może być inna.W krośnie takich firm jest kilka więc w Mielcu też się znajdzie .ja robiłem puchary na zawody ponad 100szt każda z innym napisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.