Jump to content
Sign in to follow this  
cieplyl

Ciekawe/ ozdobne butelki

Recommended Posts

Proszę Was o pomoc w bardzo nietypowej sprawie:)

Za kilka miesięcy zamierzam wziąć ślub i wpadłem na pomysł aby po weselu każdemu dorosłemu gościowi wręczyć ozdobną buteleczkę piwa z podziękowaniami. I to mam po Was pytanie: Skąd zdobyć jakieś ciekawe butelki? Najbardziej interesowałby mnie butelki 0,33 z zamknięciem patentowym lub ze zwykłym zamknięciem ale o ciekawym kształcie, o ozdobnym rzeźbieniu itp. Jako, że tych butelek muszę zdobyć około 100 dobrze by było aby nie kosztowały więcej niż wesele:). Nie wykluczam zakupu butelek wraz z zawartością.

Jeżeli macie jakieś sugestie, namiary bardzo proszę o informację. Każda rada jest na wagę złota.

Najtaniej na dzień dzisiejszy z "ozdobnych" to chyba szampanówki 0,75 :) ale wtedy możesz jedna na parę rozdawać ;) .

Może nie są bardzo "ozdobne", ale fajnie wyglądają butelki 0,33 z krachlą. Mam parę takich i doczytałem na nich napis Flensburger. Chyba widziałem w Almie, ale tanie toto nie było... :(

Ale jak miałbyś zapłacić 7,70 zł za pusta butelkę 0,33 (cena powala!), to już chyba lepiej kupić pełną. ;)

Edited by Stasiek

Nie wiem jak tam teraz cenowo stoi piwo Hopus, ale jakby co mam karton oczywiście pustych butelek :) Tak tylko zasygnalizowałem jeśli chodzi o butelki z krachlą 0,33 ;)

Edited by przemo70

co prawda bez krachli, ale fajnie prezentują się butelki po Kiperze 0,33 l, takie pękate. Za butelki (30 szt) + skrzynak płaciłem ok. 20 zł.

Wspomniany przez Staśka Flensburger, co prawda w Almie kosztuje prawie 8 zł, ale za zachodnią granicą jest o wiele tańszy, i występuje chyba w sześciu gatunkach - ja lubię ich weizena. Tylko z Mielca do Niemiec trochę daleko, ale to raptem 5 skrzynek, zresztą bardzo fajnych, mam jedną.

Może ktoś znajomy będzie mógł Ci przywieźć te skrzynki z Niemiec?

Zdjęcia poglądowe na stronie:

http://www.flens.co.uk/our_products.html

co prawda bez krachli, ale fajnie prezentują się butelki po Kiperze 0,33 l, takie pękate. Za butelki (30 szt) + skrzynak płaciłem ok. 20 zł.

to jest zwykły bączek,w pobliskiej hurtowni płacę 10 zł ze skrzynką.

A ja proponuję zadobyć butelki po Magnusie (0,33l) i zainwestować w ładną etykietkę :)

40139.jpg

Edited by Swiaderny

to jest zwykły bączek,w pobliskiej hurtowni płacę 10 zł ze skrzynką.

może i zwykły, ale butelka fajnie się prezentuje, a przy zapotrzebowaniu na 100 sztuk cenowo wychodzi bardzo fajnie.

Widzę jednak, ze u Ciebie jest jeszcze taniej. Ja mam skrzynkę z Sulimara.

pójdź do pubu gdzie mają piwo w takich butelkach bezzwrotnych i przekonaj obsługę ze warto je dla Ciebie zbierać :)

Witam poszukaj firmy robiącej ozdoby na szkle metodą piaskowania każda butelka może być inna.W krośnie takich firm jest kilka więc w Mielcu też się znajdzie .ja robiłem puchary na zawody ponad 100szt każda z innym napisem.