Skocz do zawartości

Kociołek z Lidla v2 - wersja LCD


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

tu specyfikacja:

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-B0B78489-72769909/lidl_pl/hs.xsl/index_43124.htm

 

w przybliżeniu

 

Wymiary:

 

Szerokość około: 45 cm

 

Wysokość około: 49 cm

 

Głębokość około: 43 cm

 

Wymiary wewnętrzne garnka:

 

Wysokość: około 29 cm

 

Średnica: około 35 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup dokonany pierwsze wrażenie pozytywne idealnie trzyma temperaturę sprawdzałem trzema termometrami wodę grzeje do 100 stopni delikatnie utrzymuje 98-99 bąbelki na dnie chyba da się też chmielić. Moim zdaniem całe sterowanie bardzo udane do zacierania cena mogłaby być troszkę niższa, ale co tam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na informacje od kogoś po pierwszym zacieraniu. Jak wyglada kurek spustowy tj. czy da sie tam zamontować filtrator z oplotu ?

Z tego co widać byłaby chyba możliwość zamontowania fałszywego dna. I pytanie kluczowe ile to coś ma czujników temperatury i ew. gdzie są rozmieszczone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temperaturę mierzy czujnikiem umieszczonym w dnie - pokazuje idealnie temperaturę ale - gdzieś już to pisałem - przy dnie pokazuje temperaturę, a więc nie zacieru, a złoża - dlatego trzeba intensywnie mieszać!!! kranik spustowy bez problemu można zastąpić czymś lepszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zawahałem... i kupiłem garnek 50l nierdzewny za 225 z dostawą, teraz sam sobie zrobię kociołek, z takim sterowaniem jak sobie wybiorę, z taką grzałką, która pozwoli na swobodne gotowanie brzeczki, z takim zaworem jaki sobie wspawam, w planie nawet pompa cyrkulacyjna. A jak mi się znudzi, to po prostu sprzedam ;-p

 

Garnek z aledrogo: http://allegro.pl/garnek-gastro-50l-55l-promocja-i3366658049.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zawahałem... i kupiłem garnek 50l nierdzewny za 225 z dostawą, teraz sam sobie zrobię kociołek, z takim sterowaniem jak sobie wybiorę, z taką grzałką, która pozwoli na swobodne gotowanie brzeczki, z takim zaworem jaki sobie wspawam, w planie nawet pompa cyrkulacyjna. A jak mi się znudzi, to po prostu sprzedam ;-p

 

Garnek z aledrogo: http://allegro.pl/ga...3366658049.html

 

Można i tak w moim przypadku taki garnek odpada mam płytę elektryczną mogłaby pęknąć kociołek jest jak dla mnie dobrym rozwiązaniem mam jeszcze lodówkę 32l.

Edytowane przez remos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś ten gar, mam wrażenie, że trochę za delikatny i po kilku warzeniach nie byłby taki ładny. 250zeta dla siebie :( ale jak na zamówienie ktoś warzy to jest to automat czyli krok do przodu :) do dalszych urządzeń. Życzę posiadaczom pysznych piwek :beer: uwarzonych za pomocą tego gara. Mam z silver crest dzwonki, termometr w aucie, firma spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam przykład, znajomy organizuje grilla i chce czymś dobrym poczęstować swoich znajomych. Daje Ci sygnał m-c wcześniej i Mu warzysz piwko, dajesz rachunki za materiały i tyle. Kolega rozlicza się a goście na imprezie piją pyszny napój. Piwowar domowy ma satysfakcję i tak to wygląda. Piwa nie wolno sprzedawać, ale oddać komuś przysługę wg mnie wolno, rachunki zawsze są z zakupionych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj przeprowadziłem pierwszą warkę na nowym kociołku,

jestem bardzo zadowolony, natomiast niezbędne wydaje się dołożenie porządnego mieszadła.

Gotowanie chmielu nie stanowi problemu - wrze jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.