Skocz do zawartości

Kociołek z Lidla v2 - wersja LCD


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że czym mniej elektroniki w takich urządzeniach, tym lepiej. :)

Nie koniecznie, wszystko zależy od jakości użytych podzespołów i wykonania. Teoretycznie kontrola temperatury powinna być lepsza, pytanie jest tylko czy to taki bajer wizualny i czy rzeczywiście jest ta kontrola przez elektronikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

170zł allegro Temperaturę ustawioną utrzymuje b.dobrze. Pokazuje na wyświetlaczu kiedy grzeje a dogrzewanie robi płynnie nie załancza od razu pełnej mocy grzałek.

Po niedzieli jak dojadą słody popełnię w nim jakieś zacieranie i zo batrzymy co to jest warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Tak sobie myślę o tych kociołkach i mam wątpliwość:

Jeżeli na dnie zamontujemy filtrator z rurki miedzianej, to nie będzie się zacier przypalał?

 

A czym się różni sam zacier od zacieru z rurką? Moim zdaniem rurka leżąca na dnie będzie dodatkowym materiałem do oddawania ciepła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, że mieszająć zacier bez rurki, albo z oplotem wzruszamy cały zacier. A mieszając zacier z rurką zostaje nam przy dnie gęsty zacier, którego nie będziemy mieszać, bo nie pozwoli nam na to filtrator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich serdecznie.

Właśnie dostałem gazetkę z Lidla i chcę przekazać wiadomość, garnki z wyświetlaczem będą w sprzedaży od poniedziałku 22.07. Cena 249,- zł

http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=aZnyVp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w wersji z LCD, w tej bez by utrzymać ciągłe wrzenie trzeba było zmienić umiejscowienie czujnika temperatury by ochrona przed przegrzaniem nie wyłączała grzałek. No i przy tych 1800W zagotowanie 25-27l brzeczki czasem potrafi trochę trwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie cena przystępna jak na kociołek z 3 letnią gwarancją bez kosztów przesyłki. Jedynym problemem jest właśnie czujnik temperatury. Obstawiam, że ruszenie tego może być przyczyną utraty gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.