Skocz do zawartości

Spotkanie piwowarów w Dolinie Baryczy.


jacer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jest plan B, właśnie wróciłem z miejsca imprezy. Wszystko jest przygotowane, spotykamy się rano i podejmiemy decyzję. W planie B jest warzenie piwa, recepturę opracujemy na miejscu, Marusia dowiezie drożdże, impreza będzie pod dachem.

 

 

Jadła i piwa też nie powinno zabraknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Anteks, czy ja wyglądam, lub kiedykolwiek wyglądałam na sportowca? Jeżdżę rozrywkowo w celu uzyskania pragnienia na piwo ;) Dojazd ze Żmigrodu do Milicza wykluczył by mnie z dalszej wycieczki, nie wspominając o wczesnej porze dnia (nie cierpię wczesnej pory dnia :D)

Dawno się nie widzieliśmy :smilies:

A myślałem że już z samego Wrocławia pojedziesz piękną ścieżką w kierunku Trzebnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc przez okno można nabrać wątpliwości, czy plan A jest nadal aktualny, ale twardym trza być :) Drożdże biorę, ale rower też.

 

Właśnie zerkam przez okno. Od północy niebo jest błękitne. Chmury ustępują.

 

Weźcie cieplejsze gatki i będzie ok ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że musiałem tak wcześnie dziś opuścić miejsce zakwaterowania, ale obowiązki rodzinne wzywały. Dzięki serdeczne dla Jacka za profesjonalne przygotowanie imprezy, wycieczka rowerowa wielce pouczająca i udana /30 km strzeliło jak z bata, tylko tylna część ciała daje znać o sobie ;) /, tereny wokół Milicza idealne na wycieczki rowerowe. Marusia miała początkowo obawy co do długości trasy, a okazało się że to Pierwszy Kolarz RP :okey: Dzięki serdeczne dla właścicieli gospodarstwa w Szkaradowie za gościnę, smaczne specjały i możliwość obejrzenia tej osławionej i zacnej piwniczki, która posiadała wiele interesujących eksponatów ;) Chciałbym również podziękować współbiesiadnikom i wszystkim z którymi udało mi się porozmawiać przy kufelku zimnego piwka :beer: Impreza zapowiada się na cykliczną, więc do zobaczenia przy następnej edycji :beer: :beer: :beer: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo było fajnie, przejażdżka zielonym autem w towarzystwie (również kegów), kaszanka prosto z pieca, wcale wg niektórych nie-kolendrowy i nie-gorzki witbier Josefika, rozmowy przy piwku i tańce-połamańce przy Kulcie. Przy okazji przepraszam wszystkich tanecznych partnerów za mój bezstylowy styl, mylenie kroku i wymuszane obroty ;)

Piwniczka imponujaca, na szczęście udało mi się jej oprzeć, bo wtedy na pewno nie dałabym rady imprezować do 3 w nocy :D

 

Dzięki wielkie Somkowi i Agnieszce za obustronny transport i towarzystwo w podróży, a Jacerowi oczywiście za organizację i dbałość o uczestników spotkania.

 

Za rok chętnie powtórzę, oprócz wszystkich innych atutów fajnie jest też, że blisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za miłe spotkanie oraz gopodarzom za przygotowanie tej imprezki, ja niestety nie oparłem sie piwniczce oraz miętówce

dlatego musiałem się ewakuować przed 12stą pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za rok - myślę

Jacer brakowało mi tylko tych Milickich karpi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacer, Piotrek.. Dzięki za zorganizowanie tak fajnej imprezy! Swojskie jedzonko przednie :) (uups, nawet zapomniałem, że wcześniej w planie miały być jeszcze karpie). Dzięki Marusia za dotrzymanie towarzystwa w podróży! Dzięki josefik za pływający bar - następnym razem też bardziej dociąże nasz kajak ;] Dzięki kopyr za możliwość spróbowania Kruka (inaczej bym pewnie go nigdy nie spróbował). Dzięki wszystkim za mile spędzony weekend. Mam nadzieję jacer, że chęci do zorganizowania imprezy nie opuszczą Cię za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Piotrka i swoim dziękuję wszystkim za przybycie. Za niedociągnięcia przepraszamy. Myślę, że zmiana lokalizacji biesiady nie wpłynęła znacząco na pogorszenie imprezy. :) Obstawa wojskowych samochodów i motoru zrodziła się spontanicznie w celu ochrony piwowarów i ich drugich połówek. ;)

 

Chęci do organizowania są i już myślimy nad formułą w przyszłym roku. Jeżeli macie jakieś propozycje to zgłaszajcie. W okolicy jest jeszcze trochę atrakcji. :)

 

Jak tylko dotrą do mnie zdjęcia to wkleję do galerii.

 

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawa wojskowych samochodów i motoru zrodziła się spontanicznie w celu ochrony piwowarów i ich drugich połówek. ;)

 

 

 

No i jednej piwowarki bez połówki:D

 

P.S. Sądząc po nikłej frekwencji w temacie po spotkaniu część uczestników jeszcze odparowuje specjały z piwniczki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawa wojskowych samochodów i motoru zrodziła się spontanicznie w celu ochrony piwowarów i ich drugich połówek. ;)

 

 

 

No i jednej piwowarki bez połówki:D

 

P.S. Sądząc po nikłej frekwencji w temacie po spotkaniu część uczestników jeszcze odparowuje specjały z piwniczki;)

Bo chyba sie podobało? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą wróciłem ze Szkaradowa, dokończyliśmy resztki świerzonki, kiełby, przelaliśmy Widawę do 1,5l krachli, co by oddać kega a josefikowi nalewak. pieniło się nadal okrutnie.

W między czasie zjawili się sąsiedzi u Pana Tadka i w tanzbudzie zaczęła się imprezka sąsiedzka. Zmyliśmy się. :D Tak to tam właśnie wygląda. :D

 

Pan Tadeusz wspominał z uśmiechem jednego gościa, który po miętówce 80% szybko opuścił piwniczkę. ;)

 

Rodzice Piotrka są bardzo zadowoleni, że gościli tak zacnych piwowarów.

 

Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich piwowarów i ich rodzin, od rodziców Piotrka.

Edytowane przez jacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.