Skocz do zawartości

Spotkanie piwowarów w Dolinie Baryczy.


jacer

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie opcja rozrywkowo-krajobrazowa jest najlepsza, nie widzę opcji wyczynowej, bo te 20km to popierdułka jest, a nie wyczyn ;) +3 to żona oraz syn 8lat /jedzie swoim rowerem/ i córka 4 lata /opcja siodełkowa/. Jacer nam zrobi ładną mapę z info o której i gdzie będą aktualnie przebywać "sikający do rzeki" ;) a "kolarze-zawodowcy" czyli my, będziemy tak kombinować, żeby się razem zameldować na grubsze nasiąkanie w knajpie :beer:

 

Dopiero teraz zauważyłam te 20 km - czyli 10 w jedną stronę - to faktycznie spacerek, we Wrocławiu będę musiała machnąć rano 8, żeby na PKP dojechać. Jacer jako organizator proszony o wykonanie mapki z sugerowaną dodatkową trasą dla jednak mimo wszystko niedojeżdżonych, bo te 10 km to nawet co chwila przystanki robiąc nie da się chyba przejechać w czas dłuższy niż 1 h :) Chyba, że jakiś obeznany w terenie Miliczanin będzie z nami jeździł i na bieżąco będzie sugerował, jako żywa mapa ;)

Jakiś plan rozkładu godzinowego zajęć też by się nadał. Przepraszam, że się wtrącam w ogranizację, ale to już takie zboczenie moje zawodowe :)

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wstałam dziś po prostu za bardzo aktywna i energiczna - a w sumie niech się dzieje, co chce, masz rację. Muszę nadmiar energii w warzeniu pszenicy iść utopić. Dziś taki upał, że się szybko zmęczę warzeniem na tarasie i napad organizowania mi przejdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zeszłym tygodniu miałam okazję objechać część trasy rowerowej szlakiem dawnej wąskotorówki. Po konsultacjach z Jacerem okazało się, że objechałam tę część, która NIE jest planowana na sierpień. Skończyliśmy na stacji Milicz Zamek, z której w sierpniu pewnie będziemy zaczynać jazdę :)

Trasa jest super! Zresztą, mi się wszystko w tamtych okolicach podoba:)

post-108-0-75003800-1340864447_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :beer:

Dopiero dzisiaj znalazłem ten temat, aczkolwiek o owym temacie wiedziałem wcześniej :)

Dla mnie poproszę kajak 3osobowy + dwa wiosła (osobiście będę sternikiem), a przyjazd wstępnie planuję w piątek około południa, celem aklimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostał niecały miesiąc. Kto się jeszcze nie zdecydował niech się decyduje. :):beer:

Bardzo bym chciał 1+1 rower, ale muszę poczekać aż 'życie' zweryfikuje plany. Do regulaminowych :) 2-tyg przed potwierdzę.

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech plany weryfikują życie. ;)

 

Jestem świeżo po lekturze wspomnień Marii hrabiny von Maltzan, która urodziła się i mieszkała do lat młodzieńczych w milickim pałacu. Niesamowita kobieta, awanturnica, buntowniczka przez całe życie. W czasie wojny ratowała Żydów po wojnie Niemców przez ruskimi. Przyznanego medalu "sprawiedliwy wśród narodów świata" odmówiła przyjęcia, bo dowiedziała się, że Izrael zbombardował Liban rakietami i gazami trującymi.

 

Poopowiadamy trochę o historii i legendzie związanej ze skrzatami i dziwnym sznurze pereł, zwłaszcza, że będziemy biesiadować praktycznie w przypałacowym parku.

post-147-0-23360800-1342216278_thumb.jpg

post-147-0-39646100-1342216305_thumb.jpg

post-147-0-39707800-1342216331_thumb.jpg

post-147-0-19040200-1342216363_thumb.jpg

post-147-0-20975900-1342216379_thumb.jpg

post-147-0-34704700-1342216401_thumb.jpg

post-147-0-14229100-1342216426_thumb.jpg

post-147-0-41367400-1342216447_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no, bez jaj, co znaczy nie dam rady? :mad::|

 

Przepraszam jeśli zamieszałem albo skomplikowałem organizacje spotkania naprawde chciałem zobaczyć Doline Baryczy w piwowarskim gronie... Powodów jest kilka ( raczej natury osobistej ), w tym także kwestie finansowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wędzona też jest, w Miliczu.

 

Jak są chętni to zamówię.

 

W programie są dwa karpie (duże), które oporządze dzień wcześniej, przyprawie, poleżą w lodówce dzionek i je zgrilujemy w foli aluminiowej. Później wjedzie karkówka, szaszłyki i kiełba dla dzieciaków na ognisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn zamów dla mnie wędzonego karpia, i jesiotra. Odbiór w niedziele, bo do domu chcę zabrać. Karp niech będzie taki jak do Zielonej i do Żywca przywiozłeś :)

Czy na miejscu będzie lodówka na chłodzenie butelek, czy w Baryczy będziemy chłodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.