Skocz do zawartości

Browary kontraktowe


Rekomendowane odpowiedzi

Wielkość miasta robi swoje. Trzeba wiedzieć w co się uderza. Lane w knajpie, na fali piw niszowych, jeśli będzie lepsze niż warzone na szybko w browarze restauracyjnym pójdzie bez problemu.

Coder, przeszliście 80% pola minowego. Jest sens się cofać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tak prawdę mówiąc 2-3 osoby są niezadowolone i dużo o tym piszą. Poza tym "efekt motyla" w internecie jest naukowo udowodnioną teorią ;)

 

Nie brał bym takiej krytyki na poważnie (wiem, łatwo mówić). Bo wiele rzeczy się jeszcze na to nałoży. Co gdy jeden z pubów nie dopilnuje czystości instalacji i zacznie lać śmierdzące piwo mimo, że piwo dotarło do pubu w idealnym stanie? Co gdy pośrednik przetrzyma piwo niepasteryzowane w blaszaku w ciągu lata? Wina browaru? Nie, ale zawsze browar po dupie dostanie.

Do tego nałóżmy jeszcze problemy technologiczne, na nowym sprzęcie budowanym samemu takie się będą zdarzać. Albo po prostu coś pójdzie nie tak ,nie mówię o katastrofach z cyklu ostra infekcja, ale o drobnych wpadkach dających pijalne, ale nie idealne piwo, a przecież piwa nie wylejecie.

Do tego dojdzie zwykła krytyka, bo komuś nie smakują piwa belgijskie, a wasze smakuje jak typowe piwo belgijskie, bo takie miało być ;)

 

To, że Artezan nas zaskoczy to jestem pewny, może nie pierwszym piwem na rynku, ale z czasem jak chłopaki opanują szczegóły to dopiero się zacznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Artezan nas zaskoczy to jestem pewny, może nie pierwszym piwem na rynku, ale z czasem jak chłopaki opanują szczegóły to dopiero się zacznie :)

 

Też mi się tak wydaje. Czuć potencjał :). Poza tym duży plus za dobry marketing, czyli jego brak :D Ciągle gdzieś jakaś premiera która goni inną, a tu nieraz człowiek po prostu chciałby się w ciszy dobrego piwa napić :) Wydaje mi się, że ta poczta pantoflowa może skutecznie zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie lubi być robiony w balona, a akcja z etykietami to było lecenie w ch* na całego.

Niezaleznie od tego CO zrobili i JAK zrobili, proszę nie rób z tego forum klonu tamtego. Ogólnie uważam, że ta dyskusja powinna mieć ogólny EOT. Taka skala hejterstwa mnie poraża - nawet z dawien dawna z usenetu nie pamiętam takiej skali nienawiści. Piwo.org jest inne i cenię sobie tą MIŁĄ atmosferę, działających i bezstronnych moderatorów i brak poniżania newbisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będziemy rezygnować, po prostu przyjemniej by było pracować bez takiego ciśnienia.

Teraz mam świadomość, że wystarczy mały poślizg i już łopata g**na wyląduje na naszych głowach. Rok temu, gdy zaczynaliśmy quest po urzędach miałem wrażenie, że rynek jest wygłodniały nowych, ciekawych piw, przez ten czas zmienił się w kapryśny i krytyczny.

 

A żeby było on topic - widać, że browary które się trzymają bezpiecznego pilsa i miodowego mają na to swoje racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coder ale czego się spodziewałeś 100% zadowolonych, słodkopierdzących klientów? Tak się nie da. Piwa smakującego wszystkim nie uwarzysz.

Ja myślę jednak że będzie dobrze i odnajdziesz się w tych trudnych czasach kapitalizmu. ;)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makaron To wlasnie dlatego Guinness ma swoich repow, ktorzy regularnie nawiedzaja puby, w ktorych leja ich piwo. Sprawdzaja temp przechowywania, poziomy nagazowania, czystosc linii itp. Artezan z biegiem czasu powinien cos takiego wprowadzic, w sumie to tez niezly chwyt marketingowy.

Edytowane przez mirogster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browary kontraktowe (akurat nie Artezan) będą obarczone błędami, bo muszą. Wszystkiego nie dopnie się na ostatni guzik, i nie wszystko co wymyśli browar wykonujący będzie przewidywalne. Po tych dwu latach z Relakspolem wiem, że nie ma idealnych partnerów do takiej współpracy. A jak jest im blisko do doskonałości to nie są tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i myślę, że coder się tu trochę droczy, choć jest i tak przekonany, że uwarzył dobre piwo ;) Chłopaki zaczną sprzedawać, a klienci sami zweryfikują i się okaże, czy "pojadą" dalej, czy "popłyną". Ja w każdym razie trzymam kciuki, i czekam na pierwszy test, który już niebawem w Żywcu :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak to już jest, że najbardziej słychać tych narzekających....

A tak poza tym to też musicie przygotować się na krytykę - już pojawił się wątek "nie lubię belgów"

:D.....

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Browar uwarzył dobre piwo, podobno nawet bardzo dobre, zatem chłodno sprawę oceniając pomimo małej wpadki per saldo powinny im się dostać umiarkowane oklaski, a nie 5 stron hejterskich bluzgów.

A co Ty taki delikatny, "twardym trzeba być a nie miętkim" ;) Kiedy uwarzycie nieco słabsze i was zaczną "jechać" to ja na Twoim miejscu w d..... bym miał wszelkie komentarze i robił swoje. Najważniejsze żeby wyjść na plus. Jak już wyżej było napisane, nigdy wszystkim nie dogodzisz. Amen i na pohybel marudom :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Browar uwarzył dobre piwo, podobno nawet bardzo dobre, zatem chłodno sprawę oceniając pomimo małej wpadki per saldo powinny im się dostać umiarkowane oklaski, a nie 5 stron hejterskich bluzgów.

 

Tak dla pocieszenia ;) , to wcale nie jest bardzo dobre piwo - jak na AIPĘ przyciężkawe, ze sporym diacetylem przytłumionym chmielami, ale jak dla mnie bardzo wyczuwalnym. Jasne niewiele różni się od ciemnego. Oczywiście jak na polski rynek to jest coś, ale uwierz mi, Twoje piwa są dużo, dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Wywiad mówił że jakoś z początkiem kwietnia :)

lżejsze jaśniejsze (jak gdyby przypuszczalnie prawdopodobnie BPA)i ciemniejsze mocniejsze (jak gdyby przypuszczalnie prawdopodobnie Dubbel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.