Skocz do zawartości

Stopka


kopyr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką sugestię, czy można by stopkę ze strony głównej forum skopiować również na stronę z nowymi postami. Najczęściej wchodzę na piwo.org bezpośrednio przez link do nowych postów. Tam zaś nie widzę np. kto dziś ma urodziny. Jeśli nie byłoby to problemem, to fajnie byłoby gdyby można tę stopkę umieścić również na stronie o której piszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sugestię, czy można by stopkę ze strony głównej forum skopiować również na stronę z nowymi postami. Najczęściej wchodzę na piwo.org bezpośrednio przez link do nowych postów. Tam zaś nie widzę np. kto dziś ma urodziny. Jeśli nie byłoby to problemem, to fajnie byłoby gdyby można tę stopkę umieścić również na stronie o której piszę.

Nie powinno być problemu, spróbuję wieczorkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być problemu, spróbuję wieczorkiem :D

Co prawda w stopce jeszcze widać kto np. jest online, ale dziękuję za zmianę, bo urodzin mi najbardziej brakowało.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być problemu' date=' spróbuję wieczorkiem :D[/quote']

Co prawda w stopce jeszcze widać kto np. jest online, ale dziękuję za zmianę, bo urodzin mi najbardziej brakowało.

Mogę dodać, nie widzę przeszkód - ale to już jutro, bo muszę znikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Mam taką sugestię' date=' czy można by stopkę ze strony głównej forum skopiować również na stronę z nowymi postami. Najczęściej wchodzę na piwo.org bezpośrednio przez link do nowych postów. Tam zaś nie widzę np. kto dziś ma urodziny. Jeśli nie byłoby to problemem, to fajnie byłoby gdyby można tę stopkę umieścić również na stronie o której piszę.

Nie powinno być problemu, spróbuję wieczorkiem :)

Nie wiem czy to specjalnie, czy przy okazji jakichś innych zmian ale w stopce znów nie ma urodzin.

Czy można prosić o przywrócenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.