Skocz do zawartości

Najtańszy sklep internetowy


ccycekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy można podawać tu linki na temat sklepów internetowych - ale znalazłem moim zdaniem bardzo TANI , przesyłka kurierska też jest w atrakcyjnej cenie - . Jestem poczatkującym - więc pytam czy można tak? Jeżeli tak to z chęcią podam link do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.destylacja.com/ zna ktoś tańszy??? jeżeli chodzi o towar+ wysyłka kurierem? Ja nie znalazłem.

 

Miałem na myśli dopisanie tego sklepu w tamtym wątku, jako ciekawostkę bo produktów dla nas jak na lekarstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie "ratunkowe" masz dwa, na Żoliborzu u pani Magdy i Winohobby na Zamojskiego.

 

Jak przychodzą po drożdże do Pani Magdy to ona zawsze parska ze śmiechu, tak jakbym 50 lat temu wszedł do sklepu i poprosił 10 kg pomarańczy. Ostatnio nigdy nie ma u niej drożdży jak potrzebuje, a winohobby jest dobre ale do drożdży winiarskich - piwne mają tylko te z najdolniejszej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.destylacja.com/ zna ktoś tańszy??? jeżeli chodzi o towar+ wysyłka kurierem? Ja nie znalazłem.

 

Nie wiem jak bardzo zależy Ci na przesyłce kurierskiej, ale jeśli chodzi o piwo z puchy to polecam ten sklep:

 

www.bimberhobby.pl

 

Nie specjalizują się w piwie, ale mają najtańsze puszki Coopersa jakie widziałem plus 1kg suchego (niestety tylko taki jest) ekstraktu Muntonsa za 24.5zł (plus tania glukoza). Przesyłka tylko pocztą, ale realizują bardzo szybko. Polecam ich bez ukrytej reklamy. Akurat mam nastawiony Stout Better Brew 2kg z suchym ekstraktem od nich.

 

Z desytlacja.com też brałem, tanio jeśli chcesz płynny ekstrakt, ale realizacja za szybka nie była z tego co pamiętam.

Edytowane przez mbanano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MBANANO a gdzie znalazłeś Stout Better Brew 2kg????? Podaj link jak możesz. Dosyć ciekawa stronka - ja zastanawiam się nad kupnem :

 

ZESTAW STRONG BITTER

 

Dokładnie tam, gdzie napisałem:

 

http://www.bimberhob...?id_product=229

 

Zwróć uwagę na naklejkę na tym brewkitcie (widać na zdjęciach). Do tego dokupujesz 1kg suchego ekstraktu i powiedzmy 200-300g glukozy i masz całkiem dobry nastaw na irish stouta. Niestety jaki on będzie, przekonam się za jakiś miesiąc. Ostatnio robiłem z Coopersa i wyszedł bardzo dobry. (dodatki takie same).

Edytowane przez mbanano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.