Skocz do zawartości

Co za chłam!


Jacenty

Rekomendowane odpowiedzi

Niepasteryzowany, z Biedronki. Metoda HGB zabija piwo na całym świecie, zabroniłbym jej stosowania. Pijalne jest, siedząc przy grilu, i nie zwracając uwagi na to co się pije, można toto pić. No, może jeszcze do podlewania kiełbaski będzie dobre, nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Pijalne jest, siedząc przy grilu, i nie zwracając uwagi na to co się pije, można toto pić. No, może jeszcze do podlewania kiełbaski będzie dobre, nic poza tym.

Mam jeszcze jedno zastosowanie - po kilku dyszkach na rowerze w górkach.

Wypraktykowane wielokrotnie: na szybkie spłukanie kurzu z drogi, Ży, Le, Oko, (poza to, mój towarzysz, dostarczający 'swoje' piwo, na szczęście! starał się nie wykraczać) są do przepłukania :) . Potem było jakieś z mojego warzenia.

Odwrotna kolejność - piwo z domowego, potem komercyjne, kończyło się często nawodnieniem gruntu... :/

 

fotka (typu: byłem tu! Tony H. :D ) - marcowe preludium do pokosztowania piwa (i 'piwa').

post-825-0-48647400-1333749035_thumb.jpg

Edytowane przez rubezahl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i znowu to samo. Skusiłem się na Żywiec Bock. Szkoda słów, piana niezła, kolor niezły, choć do koźlaka mu daleko. Smak jak zwykle, rozwodnione. Alkoholu na szczęście nie czuć za bardzo, ale za to na końcu pojawia się jakaś dziwna cierpkość. Ogólnie porażka. Czy koncerny już nigdy nic dobrego na rynek nie rzucą? Już nawet edycja limitowana jest g... warta? Weź dobre piwo, zastosuj HGB, a otrzymasz piwo koncernowe :ble:

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu to samo. Skusiłem się na Żywiec Bock. Szkoda słów, piana niezła, kolor niezły, choć do koźlaka mu daleko. Smak jak zwykle, rozwodnione. Alkoholu na szczęście nie czuć za bardzo, ale za to na końcu pojawia się jakaś dziwna cierpkość. Ogólnie porażka. Czy koncerny już nigdy nic dobrego na rynek nie rzucą? Już nawet edycja limitowana jest g... warta? Weź dobre piwo, zastosuj HGB, a otrzymasz piwo koncernowe :ble:

Ja wczoraj piłem Żywca, Perłe, Warkę Strong i EB Specjal.... najlepszy był EB... ale poziom tych piw był bardzo niski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A piliście "Lwówek Belg"? Próbowałem w zeszłym tygodniu i smakowało całkiem nieźle, ale to może kwestia mojego "doświadczenia" w piwowarstwie domowym. Dzisiaj Ciechan Lager... i również brak powodów do narzekań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.