Skocz do zawartości

III Konkurs o Puchar Piwo.org 20 V 2012 - zaproszenie


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna impreza. Zapylałem 33 km na rowerze by mieć werykt z pierwszej ręki. Pokosztowałem piwka uczestników i delikatnie opłotkami wracałem tą samą drogą by zdążyć przed zmrokiem. Gratulacje dla zwycięzcy i całej reszty!!

czerstwy !

pierwszy post i już zmoczyłeś d...

- zapylanie 33 km na rowerze z nadmierną prędkością = 200 zł + 2 pkt. karne

- powrotne zapylanie 33 km na rowerze z nadmierną prędkością i pod wpływem = ????? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A zgodnie z tradycją podaję jeszcze miejsca 4 i 5

 

4. Jacek Michna

5. Waldemar Szweda

 

Dziś wieczorem siądę nad podsumowaniem, informacjami o nagrodach, dyplomach. Wrzucę też trochę zdjęć.

Metryki opracuję myślę do 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Chętnie skorzystam z przepisu na zwycięską desitke. Łukasz, która to była Warka?

 

http://www.piwo.org/topic/1650-browar-escarabajo/page__st__500?do=findComment&comment=129579

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje organizacyjne:

 

1. Relacja, wyniki, zdjęcia: http://www.puchar.piwo.org/

2. Sposób realizacji nagród od sponsorów prześlę mailem do osób z podium dziś około 23:00

3. Metryki opracuję najwcześniej w ten weekend. Jest z tym trochę pracy, dlatego prosiłbym o cierpliwość.

4. Puchar jest fizycznie realizowany przez artystkę ceramika w różnym przedziale czasowym (uzależnione zapewne od weny twórczej) i do około 2 tygodni. Ale Łukasz zna to z tamtego roku, więc myślę że nie będzie problemów.

5. Dyplomy zostaną wysłane do około 10 dni licząc od dzisiaj. Musimy się spotkać raz jeszcze w gronie organizacyjnym i poskładać podpisy. Poza tym chciałbym, aby dyplomy były oryginalne (zamówię wedle własnego wzoru w drukarni)

 

Jeżeli są pytania, to zamieniam się w słuch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy konkurs miał obie kategorie, a potem tylko lagerowe. Ja akurat nie mam warunków na dolniaki, dlatego pytam. W tym roku tylko AIPA na Słowację i do Żywca wysłałem, bo reszta styli mi nie pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.