Jump to content
Sign in to follow this  
Jejski

Browar JK, Warka #80 Pszeniczne

Recommended Posts

Warka #80 Pszeniczne. Butelka 0,66 schłodzona do 10°C, otwieram i słyszę duże psssyk . Nalewam do kufelka po ściance i widzę prawie cały kufel piany :) . Długo musiałem czekać żeby jeszcze troszkę dolać i znowu czekałem by się napić. Za pianę masz 6+. Na początku gęściejsza, później przechodząca w strukturalną. Nagazowanie mocne jak na pszenicę przystało. Kolor złota ze zmętnieniem, czyli ładnie. W smaku delikatny goździk i dość duża jak na pszenicę goryczka co mi osobiście się podobało. Lubię piwo bardziej goryczkowe. Ogólnie bardzo dobre piwo :ble:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No znowu mnie zaskoczyłeś bo ja nie lubię pszenicznego i uważałem to piwo za coś normalnego. Ale jest jedno ALE to piwo kiedyś na forum jak je warzyłem nazwałem DORI bo było warzone wg przepisu DORI. I jeżeli rzeczywiście jest dobre to mogę sie tylko cieszyć. JK

Edited by wena

Share this post


Link to post
Share on other sites
No znowu mnie zaskoczyłeś bo ja nie lubię pszenicznego i uważałem to piwo za coś normalnego. Ale jest jedno ALE to piwo kiedyś na forum jak je warzyłem nazwałem DORI bo było warzone wg przepisu DORI. I jeżeli żeczywiście jest dobre to mogę sie tylko cieszyć. JK

...no cóż, ja też się cieszę :ble:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście i w przekonaniu mojej żony (totalnego nie piwosza) wolę więcej aromatów bananowych jak Dori kiedyś pisała do uzyskania w większej temp. fermentacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.