Skocz do zawartości

Katowice : Pomoc przy organizacji pokazów.


Lusterko87

Rekomendowane odpowiedzi

Piwowarki i piwowarzy z Górnego Śląska.

Wszedłem w pewien układ z właścicielem jednego z lokali w Katowicach który po krótkiej namowie i degustacji domowego piwa zgodził się na organizacje pokazów warzenia piwa. Generalnie szukam osób które by chciały wziąć udział w samym warzeniu lub pomoc w organizacji.

Czekam na chętnych.

P.s Gdybym nie odpisywał przez kilka dnie to bez obaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Odpowiedz:

dla mnie kolosalne.

Co to znaczy "kolosalne"??

Nawet nie wiemy na czym ma polegać ta pomoc przy warzeniu, a Ty szukasz już "dziury w całym".

Edytowane przez Gabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zadałem proste pytanie. Janek będzie chciał odpowiedzieć to odpowie. Nie będzie chciał odpowiedzieć to nie odpowie. Pewnie i tak będzie widziec na zdjęciach czy są gadżety PSPD.

Pytanie było proste i nie rozumiem Twoich sugestii o szukaniu dziury w całym. Chce wiedzieć i tyle. Wiedza o ludziach i ich działaniach pomaga mi w ocenie ich samych. Choć gdy do dochodzi potem do spotkania na imprezce to ja i tak (jak głupi pies na widok swojego pana wracającego z pracy) ciesze się z widoku znajomych choćbym miał wcześniej do nich, ich wypowiedzi, ich intencji lub ich działań jakieś wątpliwości.

Edytowane przez bielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby troszkę uspokoić emocje - to nie będzie "zamknięte" spotkanie - lecz otwarte na wszystkich - piwowarów, smakoszy koncerniaków,dobrej pizzy, czy spędzenia wieczoru w gronie znajomych bądź nie znajomych piwowarów i innych. Każdy może przyjść członek PSPD, BJCP i nie zrzeszeni piwowarzy. Takim małym marzeniem moim i pewnie nie tylko moim jest aby impreza miała charakter cykliczny. Chetnie nawiążę kontakt z osoba która by przyjechała/przyszła z własnym sprzętem, i pokazała o co chodzi w tym hobby. Chciałbym aby pokazy miały charakter pokazów dla nowicjuszy i zaawansowanych , jak i okazja do spotkań piwowarów domowych z Górnego Śląska i okolic.

Pewnie interesuje was termin ? wiec termin jest do ustalenia - jak będzie wszystko dopięte na ostatni guzik - będzie chętna osoba do warzenia, to będę ustalał z właścicielem termin kiedy wchodzimy na sale :D Generalnie w grę wchodzi koniec kwietnia.

Z właścicielem ustalam jakie by mógł sprowadzić piwka które by były dostępne na czas pokazów - a może nawet i na stałe do menu.

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwowarki i piwowarzy z Górnego Śląska.

Wszedłem w pewien układ z właścicielem jednego z lokali w Katowicach który po krótkiej namowie i degustacji domowego piwa zgodził się na organizacje pokazów warzenia piwa. Generalnie szukam osób które by chciały wziąć udział w samym warzeniu lub pomoc w organizacji.

Czekam na chętnych.

P.s Gdybym nie odpisywał przez kilka dnie to bez obaw ;)

 

Jesli to bedzie blisko Katowic to chętnie wesprę te działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na mały poślizg czasowy z oddaniem lokalu do otwarcia planowane spotkanie połączone z pokazem będzie przesunięte na pierwszy ewentualnie drugi tydzień Maja. Właściciel lokalu bardzo przeprasza za opóźnienie nie z jego winy.

na pewno do dyspozycji dostaniemy sale na której będą odbywały się pokazy.

@Jejski odezwę się do Ciebie w tym tygodniu.

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś mogę powiedzieć że pokazy odbędą się w pizzerii na ul.Wojewódzkiej terminy brane pod uwagę to 7 maj bądź 14 maj wszystko w zależności od dyspozycji mistrza ceremonii którym będzie doświadczony piwowar : ...( tu w nie dalekiej przyszłości podam jego nazwę)

Pokazy będą miały charakter warsztatów jak i spotkań Ślaskich piwowarów, impreza mamy nadzieje będzie cykliczna - miesięczna.

Szczegóły wkrótce !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mogę powiedzieć że pokazy odbędą się w pizzerii na ul.Wojewódzkiej terminy brane pod uwagę to 7 maj bądź 14 maj wszystko w zależności od dyspozycji mistrza ceremonii którym będzie doświadczony piwowar : ...( tu w nie dalekiej przyszłości podam jego nazwę)

Pokazy będą miały charakter warsztatów jak i spotkań Ślaskich piwowarów, impreza mamy nadzieje będzie cykliczna - miesięczna.

Szczegóły wkrótce !!!!

Podtrzaymuje pomoc w warzeniu jak by co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7/14 maj? Poniedziałek? :roll:

Tak poniedziałek - jest to tradycja zaczerpnięta z Rzeszowskich pokazów warzenia piwa w Kuźni - pozdrowienia dla ekipy z Rzeszowa : Jacka Michny, Wihura,Skyberta i reszty :D

A co chodzi z tą tajemnicą prowadzącego ? :)

Z powodu małych sprzeczek odnośnie kto i dlaczego i pod czyją egidą miałby warzyć i być mentorem na pokazach w postach od 3 do 7.

 

No, no. Bardzo ambitny plan.

Dla dobra ogółu - plan zawsze jest ambitny - bo dlaczego inne miasta maja pokazy a Śląsk nie ? Dlatego będę działał aby te spotkania przyniosły pozytywny odzew :)

Jak Śląskie środowisko piwowarów się zmobilizuje to możemy mieć dobrą cykliczna imprezę.

A z drugiej strony każda okazja jest dobra do spotkań :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dobra ogółu - plan zawsze jest ambitny - bo dlaczego inne miasta maja pokazy a Śląsk nie ? Dlatego będę działał aby te spotkania przyniosły pozytywny odzew :)

Jak Śląskie środowisko piwowarów się zmobilizuje to możemy mieć dobrą cykliczna imprezę.

A z drugiej strony każda okazja jest dobra do spotkań :]

To fakt. Ale przespałeś co nieco, bo już 2 pokazy były: na jesieni w Spiżu a potem w Rudzie Śląskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przespałem tylko czasowo/stale przebywałem na Podkarpaciu gdzie uczestniczyłem w rzeszowskich pokazach warzenia piwa. Z tego co wiem to Spiż jest już chyba od kilku tygodni zamknięty...

Co nie zmienia faktu że jestem pełen optymizmu przy organizacji :D

Wszyscy są zaproszeni !

 

Jeżeli wierzyć wujkowi google to takiej imprezy w Katowicach nie ma... Za wyjątkiem tej co była w Spiżu.

Screen i mówi sam za siebie...

 

Nie bądźmy gorsi od reszty - miejmy swoją imprezę piwowarską !

post-3981-0-56121400-1335212499_thumb.jpg

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie to co osobiście uważam za trudne do wykonania to pokazy cyklicznie co miesiąc. Patrząc z perspektywy działań w Omercie wynika , że tak naprawdę najsensowniejszym okresem to takie 2-2.5 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie to co osobiście uważam za trudne do wykonania to pokazy cyklicznie co miesiąc. Patrząc z perspektywy działań w Omercie wynika , że tak naprawdę najsensowniejszym okresem to takie 2-2.5 miesiąca.

Masz rację, dlatego wraz z drugim organizatorem ustaliliśmy ze będzie to impreza kwartalna. Chyba że zapotrzebowanie będzie wieksze to będziemy zmieniać czaso-okresy.

Powiem tak że te Rzeszowskie miesięczne spotkania są w dobrych terminach.

 

Dzisiaj już mogę powiedzieć oficjalnie : pokazy połączone z spotkaniem piwowarów w Katowicach odbędą sie 14 Maja o godzinie 17 w pizzerii Party Pizza na ul Wojewodzkiej 56 - lokal na przeciwko Akademii Muzycznej ( vis a vis ).

Szczegóły wkrótce !!!!

Edytowane przez Lusterko87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.