Skocz do zawartości

Spotkanie w środku Polski [Propozycja]


Raczek

Potwierdzenie obecności 2  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę napewno
      7
    • Niestety mnie nie będzie
      5
  2. 2. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę
      2
    • Niestety mnie nie będzie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Dalej odwołuję obecność.

Tomek, jak nie przyjedziesz to tym razem ja Cię ubiję :P.

Do Przyłubia masz niecałe 60km, ja ponad 80, a niektórzy tak jak Daro prawie 200. Na zachętę dodam, że przywiozę Ci obiecaną gaśnicę śniegową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze... Zachęta zachętą. Plany ustalone ze 2 miesiące temu. Nie zdołam odwołać...

Swoją drogą ostatnio stwierdziłem, że chętni, którzy chcieliby nas gościć powinni wysyłać propozycje z czteromiesięcznym wyprzedzeniem. Do końca roku wolny mam listopad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie... szykuje się miły tłumek :) Przypominam tym co pierwszy raz o przywiezieniu swojego piwa do degustacji :D My się pochwalimy tym co uwarzyliśmy... jeśli będzie czym ;) Na razie testy wykazują słabe nagazowanie...

Organizacyjnie:

- namioty do spania,

- kiełbaski na ognisko,

- własne wyżywienie i napoje,

- przynajmniej 2 buteleczki dla gospodarza i ew. jego gości w zamian za nieodpłatną gościnę.

No. To tyle. Szykować się! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nagazowanie to kwestia tej rurki do napełniania, moje dwie próbne butelki miały różną ilość piwa, tam gdzie piwa było więcej piwo nagazowało się dobrze, tam gdzie więcej było miejsca w szyjce nagazowanie było niedostateczne. Czyli wszystko zgodnie ze zjawiskiem rozpuszczalności :) . Butelki 0,5 napełnialiśmy prawidłowo, a więc problemu z nagazowaniem być nie powinno.

Chyba wezmę kilka butelek tego brzoskwiniowego beligijskiego ale, chociaż moim zdaniem to niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za świetną zabawę - jak ostatnio, było po prostu rewelacyjnie! Pogoda dopisała i nasza ekipa też - gratulacje z mojej strony dla Raczka za super imbirowe piwo, nawet jeśli twierdzisz że nic nie czuć, oraz dla Shootera za Kolscha, był przepyszny. Gratulacje należą się też reszcie naszej paczki, każde piwo które wypiłem było rewelacyjne. Czekam na jakieś zdjęcia ze spotkania :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za świetną zabawę - jak ostatnio, było po prostu rewelacyjnie! Pogoda dopisała i nasza ekipa też - gratulacje z mojej strony dla Raczka za super imbirowe piwo, nawet jeśli twierdzisz że nic nie czuć, oraz dla Shootera za Kolscha, był przepyszny. Gratulacje należą się też reszcie naszej paczki, każde piwo które wypiłem było rewelacyjne. Czekam na jakieś zdjęcia ze spotkania :).

 

Dzięki za słowa uznania, zawsze po takim spotkaniu jestem bardziej pewny siebie he he. Cieszę się że smakowało mam nadzieje że nasze spotkania odbywać się będą w coraz większym składzie... Podziękowania dla wszystkich i macie ode mnie kilka zdjęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję Wam za to spotkanie. Początkowe problemy z dojazdem, pozostaną anegdota na kolejne spotkania. :D

Karolowi, który pewnie niedługo dołączy do grona piwowarów, dziękuję za super gościnność. Piwo z wcześniejszego spotkania w Przyłubiu wyszło dobre, choć wszyscy obawiali się kwasiora, z uwagi na spartańskie warunki. Piwa Koledzy przywieźli przednie, trudno wszystkie tu wymienić i chwalić. Tych, których moje receptory nie mogły ocenić, dostałem do degustacji w domu. :beer:

Tu wrzucam zdjęcia ze zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.