Skocz do zawartości

Spotkanie w środku Polski [Propozycja]


Raczek

Potwierdzenie obecności 2  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę napewno
      7
    • Niestety mnie nie będzie
      5
  2. 2. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę
      2
    • Niestety mnie nie będzie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Heheh, no ba, degustacja przecież też musi być! Wielkie dzięki za ten meeting, warka w temperaturze +35 stopni to był kozacki wyczyn, jednak daliśmy radę! Tym co nie dotrali pozostaje tylko żałować, bo bawiliśmy się super :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kur...a najgorsza sytuację przez pracę na 3 zmiany ale najbardziej by mi pasowała degustacja 25-26 sierpnia (sobota/niedziela) ale to chyba nie będzie jeszcze czego degustować albo po 14 września mam wtedy urlop. Nie wiem co na to reszta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nastepnym razem trzeba dotrzeć żeby wiedzieć co się działo! :) Foty pięknie nazwane, jest potencjał dla większej ilości takich spotkań, bo widać że towarzystwo miało mało. Niedługo w końcu rozlew...i znowu do Przyłubia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku Tomku nie tłumacz swojej nieobecności zlot był na kujawskiej ziemi, nie było określone że mieszkańcy Kujaw mają tylko do niego dostęp :) Dario z żoną z Łodzi byli i wyjechali z bardzo dobrymi wspomnieniami... ba powiem więcej na następne spotkanie mam nadzieje we Wrześniu czysto degustacyjne zjawią się więc wypada tylko wierzyć w lepszą frekwencję następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartuję sobie z kujawskością. Jak pisałem wyżej potrzeba mi było trochę oddechu po 2 tygodniach na chirurgii (nie ma to jak cięcie na 17 szwów). Szczęśliwie wszystko ok.

Jeśli degustacja nie będzie 25-26 sierpnia, a we wrześniu nie zbiegnie mi się z wyjazdem do legolandu to może zdołam dotrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie w komentarzu w galerii, kto jest kto na fotkach.

 

Przecież masz podpis pod zdjęciem w opisie skład skromny ale zawsze piwowarów z forum którzy się zameldowali w Przyłubiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartuję sobie z kujawskością. Jak pisałem wyżej potrzeba mi było trochę oddechu po 2 tygodniach na chirurgii (nie ma to jak cięcie na 17 szwów). Szczęśliwie wszystko ok.

Jeśli degustacja nie będzie 25-26 sierpnia, a we wrześniu nie zbiegnie mi się z wyjazdem do legolandu to może zdołam dotrzeć.

 

Raczej w sierpniu to nie będzie co próbować fermentacja z miesiąc plus nagazowanie więc żeby można było degustować nasze wczorajsze hardcorowe dzieło będzie trzeba do września raczej poczekać.

Edytowane przez raczek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia podpisane są.

No degustacja to jednak za jakiś czas, dzięki temu możemy liczyć na łagodniejszą temperaturę, bo to co się tam wczoraj działo to jakieś piekło było. Rozlew za 2 tygodnie pewnie, zobaczymy jak przebiegnie fermentacja. W każdym razie, przy następnej okazji, czy to rozlew czy już degustacja, wezmę swoją narzeczoną i tym sposobem grono jeszcze się powiększy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak dla informacji, wczoraj razem z Midrielem rozlaliśmy naszego Koźlaka Holenderskiego i zostawiliśmy butelki w piwnicy naszego gospodarza by dojrzały do naszego kolejnego spotkania, które podobno planujemy na połowę września. Piwo całkiem obiecujące, pomimo polowych warunków udało nam się uniknąć zakażenia, brzeczka odfermentowała do 4 Blg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy do września jeszcze coś zostanie :P A tak na poważnie to właśnie miałem do ciebie pisać jak tam z tym koźlakiem naszym. To wyszło takie 5,5procent ciekawe jak się smak ułoży na tych belgach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak pisałem, wygląda to obiecująco :). Zmykam teraz na urlop, zabrałem jedną butelkę na spróbowanie za 3 tygodnie. Tymczasem wypadałoby zastanawiać się nad terminem wrześniowego meetingu - jak co to kontaktujcie się z Midrielem, ja uciekam od cywilizacji nad wodę, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując myśl Preisa wypadałoby pomyśleć nad jakąś datą spotkania w tym samym miejscu w celach degustacyjnych tego Koźlaka no i mam nadzieje że w szerszym gronie. Jakieś propozycje co do daty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę rozmawiał z gospodarzem na temat połowy września. Sorry, że się nie odzywam ale robota kurna.... Myślę, że jest to do zrobienia - jednak tym razem byłbym za spotkaniem bardziej warsztatowym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie (90%) ustaliłem z gospodarzem 15-16 wrzesień. Oczywiście nocleg pod namiotem, ognisko i wspólne degustacje. Jedyny koszt - własne piwo na spróbowanie (2 butelki dla gospodarza za jego gościnność) i jedzenie dla siebie. Tym razem może zorganizujmy się bardziej warsztatowo - konstruktywna krytyka jest najlepszą oceną piwa. Podyskutujmy o sprzęcie ale i o metodach - każdy ma technologię ciut różniącą się od pozostałych. Każdy czuje się lepiej w jakimś stylu - podzielmy się tą wiedzą. Bo bawić się będziemy na pewno dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.