Skocz do zawartości

Spotkanie w środku Polski [Propozycja]


Raczek

Potwierdzenie obecności 2  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę napewno
      7
    • Niestety mnie nie będzie
      5
  2. 2. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę
      2
    • Niestety mnie nie będzie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Fidel, jadę przez Toruń. Jak się nie boisz wsiąść do 17-letniego Golfa, to mogę Cię zabrać. Zawsze przyda się dodatkowa osoba do pchania. :D

Co do gitary to jestem za, bardzo lubię śpiewać ( nie mylić z umiem :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel, jadę przez Toruń. Jak się nie boisz wsiąść do 17-letniego Golfa, to mogę Cię zabrać. Zawsze przyda się dodatkowa osoba do pchania. :D

Co do gitary to jestem za, bardzo lubię śpiewać ( nie mylić z umiem :) ).

 

Mój golf już też swoje lata ma ale nie mogę na niego narzekać więc nie przesadzaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokacja potwierdzona - możliwe ognisko :) grilla skombinuję wraz z węglem. Ponieważ była prośba o własne źródło ciepła wezmę taboret i butlę gazową (więc nie przywoźcie elektrycznego kotła). Jeśli kto ma gar z kranikiem i filtratorem - byłoby miło, jeśli nie wezmę swój kocioł wraz z wiadrami do filtracji i jeden fermentor z kranem do "pożyczenia" Jarzynowi :) Określcie kto co może ze składników. Preis - chłodnica? Śrutownik? Ja się oferuję z 3 kg monachijskiego.Przypominam o własnym zaopatrzeniu i piwie dla gospodarza.

Gitara... a zagra ktoś "Hiszpańskie dziewczyny"? :D

Informacyjnie - może zaprosi 2-3 gości chętnych zaznajomić się z piwowarstwem, może będą ze 2 osoby spoza forum, które właśnie odkryłem, że warzą.

 

3,00 kg Monachijski typ II - Weyermann (15,0EBC) - Midriel

2,00 kg Pilzneński Bogutyn Młyn (3,9 EBC)

0,30 kg Caraaroma - Weyermann (350,0 EBC)

0,20 kg Caramunich I (Weyermann) (90,0 EBC)

0,20 kg Carared (90,0 EBC)

20,00 gm Marynka 2010r [G] [7,20 %] (60 min)

20,00 gm Lublin [A] [4,80 %] (15 min)

1 Pkgs Safale US-05 (FERMENTIS #US-05)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oferuję caraaroma, caraminich I, Carared no i chmiele mogę wziąć. Posiadam też śrutownik, chłodnicę ale jeszcze bez przyłączeń więc jej nie zabiorę. Zaopatrzenie w piwo dla gospodarza ?? Jaka ilość ?? Ja mam ponad 4 skrzynki belgów mocnych ale nie odważę się ich wsadzić do samochodu bo są przegazowane i mogą strzelać ale coś wykombinuje no i jakąś degustację by wypadało zrobić. Niech każdy weźmie swoje najlepsze piwa będziemy próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa była o 2-3 piwkach dla gospodarza za gościnność. Kasy od nas nie weźmie a klimat powinien być serdeczny (starzy punkowcy to fajni ludzie :D ). Poza tym oczywiście coś na degustacje - ja będę miał grodzisza i pszenicę eksperymentalną :) Szału nie ma ale pitne.

może schłodź solidnie te belgi? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidel, jadę przez Toruń. Jak się nie boisz wsiąść do 17-letniego Golfa, to mogę Cię zabrać. Zawsze przyda się dodatkowa osoba do pchania. :D

Zatargam gitarę. Mogę zabrać pilzneński, te 2 kg.

Dzięki Shooter ale do Torunia mam dalej jak do Solca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeśli tylko nic sie nie zmieni i bede jechał przez Torun, to bede i pochwale sie psotka zrobiona z piwa.Jestem nowy na forum piwko robie od roku,sam słoduje jeczmień ciekaw jestem opini kolegów,co do mojedo piwka Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy potwierdzam swoją obecność,będę jechał na Kaszuby to jeśli mogę zatrzymam się na Waszym spotkaniu.Niestety będę z zoną , nie mam wyjścia. Więc jeśli możemy się wprosić to będzie nam miło, przywiozę swoje piwko i ,,whisky" o którym pisałem Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.