Skocz do zawartości

Spotkanie w środku Polski [Propozycja]


Raczek

Potwierdzenie obecności 2  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę napewno
      7
    • Niestety mnie nie będzie
      5
  2. 2. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę
      2
    • Niestety mnie nie będzie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na pomysł, aby zorganizować zlot w naszym regionie. Rozmawiałem z kilkoma forumowiczami i padły propozycje: Toruń, Bydgoszcz, Chełmża lub Inowrocław niestety z tym ostatnim miastem mógłby być problem z noclegiem.

 

Temat jest otwarty, nie ma żadnej daty (chociaż przybliżona jeśli pomysł spotka się z akceptacją i sporą frekwencją to lipiec)

Potrzebny będzie lokal który pozwoli zorganizować zacieranie wspólnej warki..

 

Propozycje, uwagi oraz sugestie prosimy umieszczać w tym wątku.

 

Kilka opcji jest co do miejsca ale to nic pewnego i nie zostały jeszcze poczynione żadne rozmowy z właścicielami obiektów w których do takiego spotkania mogłoby dojść dlatego żadnych bliższych informacji nie podajemy.

 

Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez raczek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipiec mi pasuje, bo po szale na Euro goście się rozjadą i hotele wrócą do normalności. Toruń najlepiej, Bydgoszcz może być. W Bydgoszczy kiedyś nocowałem w hotelu Chemik koło zakładów Zachem, ceny wtedy były przystępne, ale daleko od centrum. Rozmawiałem z jarynem_walecznym, który zaproponował w Toruniu pub. Zdaję się na jego wiedzę, bo jako student ma najlepsze rozeznanie. ;) Toruń pasuje mi też ze względu na nocleg u rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi pasuje Bydgoszcz, ze względu na nocleg u rodziny ;)

A poważnie, tak jak pisałem na gg. Bardziej optuję chyba nad wersją spotkania w knajpie niż wyjazdu w jakieś miejsce.

Podesłałem temat koledze z Bydgoszczy. Zdaje mi się, że zna knajpę przychylną piwowarom. Póki co nie zaglądał na gg więc odzewu brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popytam w sobotę w bydgoskim Kubryku - może dało by radę w sercu Bydgoszczy. Warzelnia to chyba nie najlepszy pomysł, ale przeszło nam z Tomkiem przez głowę :)

Warzelnia to zły? Co może być lepsze dla piwowara? :smilies:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co powiecie na chatę wiejską w połowie drogi? Mam wstępny akces od znajomego z okolic Solca Kujawskiego - kwestia spotkania na świeżym powietrzu i spania pod namiotem :D miejsce na ognisko, i tylko warzenie na świeżym powietrzu - ale co tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem świetny pomysł, ja się zjawię na pewno :). W sumie pasuje i Bydgoszcz i wypad pod namiot, jak to Midriel określił, resztę miast znam bardzo słabo ale najwyżej zabiorę się z Midrielem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie pozostaje ustalić miejsce w nadchodzącym czasie - najlepiej by było, gdybyśmy znali termin i miejsce na początku czerwca, okazuje się że w drugiej połowie lipca może mnie nie być na miejscu, a więc w moim przypadku najdogodniejszy termin to początek miesiąca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - naliczyłem 8 osób, to już coś. raczek84 - jako inspirator i poruszyciel co Ty na warzenie w terenie?

No oczywiście piszę się jak najbardziej tylko w moim przypadku mam nadzieje że będzie to weekend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.