Jump to content
Raczek

Spotkanie w środku Polski [Propozycja]

Potwierdzenie obecności 2  

17 members have voted

1. 1. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

• Tak będę napewno
      7
    • Niestety mnie nie będzie
      5
  2. 2. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

• Tak będę
      2
    • Niestety mnie nie będzie
      3

Recommended Posts

Wpadłem na pomysł, aby zorganizować zlot w naszym regionie. Rozmawiałem z kilkoma forumowiczami i padły propozycje: Toruń, Bydgoszcz, Chełmża lub Inowrocław niestety z tym ostatnim miastem mógłby być problem z noclegiem.

Temat jest otwarty, nie ma żadnej daty (chociaż przybliżona jeśli pomysł spotka się z akceptacją i sporą frekwencją to lipiec)

Potrzebny będzie lokal który pozwoli zorganizować zacieranie wspólnej warki..

Propozycje, uwagi oraz sugestie prosimy umieszczać w tym wątku.

Kilka opcji jest co do miejsca ale to nic pewnego i nie zostały jeszcze poczynione żadne rozmowy z właścicielami obiektów w których do takiego spotkania mogłoby dojść dlatego żadnych bliższych informacji nie podajemy.

Zapraszam do dyskusji.

Edited by raczek84

Lipiec mi pasuje, bo po szale na Euro goście się rozjadą i hotele wrócą do normalności. Toruń najlepiej, Bydgoszcz może być. W Bydgoszczy kiedyś nocowałem w hotelu Chemik koło zakładów Zachem, ceny wtedy były przystępne, ale daleko od centrum. Rozmawiałem z jarynem_walecznym, który zaproponował w Toruniu pub. Zdaję się na jego wiedzę, bo jako student ma najlepsze rozeznanie. ;) Toruń pasuje mi też ze względu na nocleg u rodziny.

No mi pasuje Bydgoszcz, ze względu na nocleg u rodziny ;)

A poważnie, tak jak pisałem na gg. Bardziej optuję chyba nad wersją spotkania w knajpie niż wyjazdu w jakieś miejsce.

Podesłałem temat koledze z Bydgoszczy. Zdaje mi się, że zna knajpę przychylną piwowarom. Póki co nie zaglądał na gg więc odzewu brak.

Krajina piwa w Toruniu to bardzy fajny lokal a i wlaściciel wporządku czlowiek otwarty na różne propozycje.. do tego 20.04 otwierają w Toruniu minibrowar więc też zawsze jakas opcja... :)

Popytam w sobotę w bydgoskim Kubryku - może dało by radę w sercu Bydgoszczy. Warzelnia to chyba nie najlepszy pomysł, ale przeszło nam z Tomkiem przez głowę :)

Popytam w sobotę w bydgoskim Kubryku - może dało by radę w sercu Bydgoszczy. Warzelnia to chyba nie najlepszy pomysł, ale przeszło nam z Tomkiem przez głowę :)

Warzelnia to zły? Co może być lepsze dla piwowara? :smilies:

Edited by anteks

Słodownia. Tyle ziarna na przekąskę, a w warzelni gorąco jak diabli.

nie znacie się - najlepsza ze wszystkiego jest leżakownia :lol:

No nie byłem. Przyznaję, że nie byłem. Aż tak źle? Może wszedłeś zbyt trzeźwy? ;)

Krajina piwa owszem wysłałem nawet maila do nich i byli bardzo zainteresowaniu takim zlotem = spotkaniem ale że nikłe zainteresowanie wśród was to nie pisałem do nich więcej

A co powiecie na chatę wiejską w połowie drogi? Mam wstępny akces od znajomego z okolic Solca Kujawskiego - kwestia spotkania na świeżym powietrzu i spania pod namiotem :D miejsce na ognisko, i tylko warzenie na świeżym powietrzu - ale co tam ;)

Moim zdaniem świetny pomysł, ja się zjawię na pewno :). W sumie pasuje i Bydgoszcz i wypad pod namiot, jak to Midriel określił, resztę miast znam bardzo słabo ale najwyżej zabiorę się z Midrielem ;)

Ok, w takim razie pozostaje ustalić miejsce w nadchodzącym czasie - najlepiej by było, gdybyśmy znali termin i miejsce na początku czerwca, okazuje się że w drugiej połowie lipca może mnie nie być na miejscu, a więc w moim przypadku najdogodniejszy termin to początek miesiąca lipca.

Ok - naliczyłem 8 osób, to już coś. raczek84 - jako inspirator i poruszyciel co Ty na warzenie w terenie?

Ok - naliczyłem 8 osób, to już coś. raczek84 - jako inspirator i poruszyciel co Ty na warzenie w terenie?

No oczywiście piszę się jak najbardziej tylko w moim przypadku mam nadzieje że będzie to weekend