Skocz do zawartości

IX Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 12-13 maja 2012


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Smaczny dry stout Josefika i belgian blond od Szałów ;) No i przede wszystkim przysmaki browaru Wiklina oraz kolegi Mcpol1 - jak ty to zrobiłeś, że piwo w smaku wędzone nie miało słodu wędzonego? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też parę butelek z lodówki zwinęli :D Dobrze, że wcześniej większość wyjąłem.

A to wszystko chyba przez to, że lodówka z piwami stała na samym środku - wewnątrz ładnie podświetlone piwka domowe - ludzie w czasie największego najazdu na piwnice po prostu sobie wyciągali z lodówki, bo przecież przyszli na degustację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smaczny dry stout Josefika i belgian blond od Szałów ;) No i przede wszystkim przysmaki browaru Wiklina oraz kolegi Mcpol1 - jak ty to zrobiłeś, że piwo w smaku wędzone nie miało słodu wędzonego? :D

 

Tego najstarsi górale nie wiedzą :D

 

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników spotkania, tych których piwka próbowałem i tych co próbowali moje... Było pozytywnie, wiele ciekawych smaków... no i w końcu można było się spotkać w realu.

A smaki malinowego, świerkowego, 6 zbóż i AIPy w 2 odsłonach, belgiana, stoutów .... poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też parę butelek z lodówki zwinęli :D Dobrze, że wcześniej większość wyjąłem.

A to wszystko chyba przez to, że lodówka z piwami stała na samym środku - wewnątrz ładnie podświetlone piwka domowe - ludzie w czasie największego najazdu na piwnice po prostu sobie wyciągali z lodówki, bo przecież przyszli na degustację :D

 

Dokładnie... samoobsługa była... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie było i jak zwykle za krótko

Dzięki za spotkanie i fajne piwa :) A ekipie krakowskiej (rosek, leona) za karkonoskie niedzielne przygody.

 

Co do konkursu, to chyba jeszcze nie ma oficjalnych informacji, więc ciut zasłyszanych informacji z pod sceny (niestety znalazłem się tam przypadkiem i piszę z pamięci - zatem więc szczątkowo)

Na pewno pierwsze miejsce w Pilsie dla Łukasza Chrząszcza (vettis), Agnieszka Łopata na podium w Weizenbocku, Upss też na podium. Jest jeszcze jeden znany piwowar z Grandem, ale jak źle usłyszałem i napiszę, to zawisnę na latarni :). Czekajmy na oficjalne info.

P1010348.jpg

P1010351.jpg

P1010352.jpg

P1010354.jpg

P1010355.jpg

P1010357.jpg

P1010359.jpg

P1010397.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. te zdjęcia to z jednej imprezy ? , w tym samym klimacie? ..jedni w krótkich majtkach biegają, a drudzy poubierani w polary i sztormiaki ..

....w środku maja !! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję za imprezę i tą piwowarską i tą górską. Momentami było ciężko ale nie żałuję :P

 

I z mojej strony wielkie brawa dla organizatorów. Świetna impreza :)

Edytowane przez rosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty fajne choć bez raczenia się moim English Pale Ale i primatorem z dołu otwartym od rana to chyba człowiek by nie wytrzymał, a z degustacji najlepsze były Urbock, Saison, Witbier, kilka Bitterów i Pilsów :) oraz świerkowe jako najoryginalniejsze. Błąd z tą lodówką że na środku stała w przyszłym roku się ją gdzieś schowa wiadomo co roku człowiek się uczy. No to teraz czekam na Żywca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.