Skocz do zawartości

IX Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, 12-13 maja 2012


Marusia

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku mego listu ;) bardzo wszystkich przepraszam, że dopiero teraz wpisuję informację o Warsztatach - ostatnie miesiące gdzieś mi uciekły i teraz troję się i pięciorzę w celu nadrobienia zaległości :) Wszystkie informacje zawarłam na stronie Warsztatów: www.wrowar.pl, zatem tutaj tylko w skrócie - przede wszystkim PROGRAM:

 

Sobota, 12.05.2012

 

9.00-11.00

 

Szkolenie Wszystko, co chcesz wiedzieć o drożdżach, a boisz się zapytać

Gdzie: sala wykładowa w Zamku

 

11.30-13.30

 

Szkolenie Koszmar piwowara, czyli zakażenia w piwie

Gdzie: sala wykładowa w Zamku

 

14.00-16.30

 

Spotkanie piwowarów w lochach Zamku, wymiana doświadczeń, degustacje itepe

 

16.30-17.30

 

Degustacja piw domowych dla publiczności FDP

 

Po za tym:

10.00-17.00 Konkurs Piw Domowych

18.00 - ogłoszenie wyników KPD (amfiteatr)

 

Niedziela, 13.05.2012:

 

12.00 - Jak budowaliśmy browar - Jacek Materski (Hasintus) zda relację opatrzoną obrazkami z przebiegu powstawania browaru Artezan.

 

Na wykłady przyjmuję jeszcze zapisy: agnieszka@wolczaska.pl - prawdopodobnie i tak niezbędna będzie II edycja w niedzielę - godziny do ustalenia, ale podobne. Wtedy z Artezanem postaram się ustalić niekolidującą godzinę pogawędki.

 

Oprócz tego tradycyjnie przyjmuję zapisy piwowarów, którzy przyjadą ze swoim piwem do degustacji:

Minimalna ilość piw do przyniesienia to 8 x 0,5 l.

 

W prezencie dla uczestników spotkania w tym roku będzie na pewno tradycyjna koszulka Warsztatowa oraz jakiś dodatkowy gadżecik. Nie przewiduję w tym roku stoisk sklepów piwowarskich, zatem upominki od tychże odpadają. Mam jednak nadzieję, że gadżety to tylko miły, acz niekonieczny dodatek i nie wpłynie to na frekwencję.

 

Wpisujcie się zatem i przy nicku od razu wklepujcie rozmiar koszulki, wraz z informacją czy damska, czy męskasmile.gif

 

Oczywiście jeśli już się ktoś zapisał na wykłady czy na uczestnictwo w degustacjach na forum b.biz, lub mailem to tutaj już niech się nie dopisuje:)

 

Z piwowarskim pozdrowieniem - czekam na ewentualne pytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zapisy na szkolenia SOBOTNIE zakończone. Można jeszcze się zapisywać na niedzielę. Proszę o zapoznanie się z listą i uwagami pod poniższym linkiem :)

 

http://www.browar.biz/forum/showpost.php?p=1046083&postcount=4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak się na b.biz zapisałeś jako piwowar, to pod jakim nickiem - nie będę 2 koszulek robić, nie ma tak dobrze:D Chyba, że chodzi Ci tylko o wykłady - odbędą się tylko w sobotę, degustacje w lochach zresztą też.

Uups

 

 

oczywiście będe z piwkiem ;) proszę o koszulkę w rozmiarze L ,na warsztaty zapisałem się na browar.biz.mam nadzieję że na sobotę ...pozdr

Edytowane przez Marusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się na b.biz zapisałeś jako piwowar, to pod jakim nickiem - nie będę 2 koszulek robić, nie ma tak dobrze:D Chyba, że chodzi Ci tylko o wykłady - odbędą się tylko w sobotę, degustacje w lochach zresztą też.

oczywiście jako Uups i nie widzę się na liście , kasa wysłana jakby co ............pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oczywiście jako Uups i nie widzę się na liście , kasa wysłana jakby co ............pozdr

 

Czyli jak rozumiem, chodzi Ci o wykłady. Nie mam takiego nicka na liście - może nie podałeś w zleceniu przelewu. Lista uczestników szkoleń jest zaktualizowana na browar.biz z prośbą o zgłoszenie ewentualnych niezgodności. Być może figurujesz pod imieniem i nazwiskiem - sprawdź i daj znać, najlepiej mailem : agnieszka[at]wolczaska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że też nie możesz się doczekać :) Ja tam lecę już w piątek popróbować co nieco, chyba będzie w tym roku trzeba zapiski robić co się spróbowało tyle piwek będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że też nie możesz się doczekać :) Ja tam lecę już w piątek popróbować co nieco, chyba będzie w tym roku trzeba zapiski robić co się spróbowało tyle piwek będzie :D

Oj lista piwek wygląda obiecująco.... :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej nawet genialnie :

POLSKA - 18 browarów / 63 piwa

CZECHY - 21 / 40

BELGIA - 6 / 12

USA - 2 / 2

UK - 1 / 4

NIEMCY - 1 / 1

Ktoś podliczył na sąsiednim forum 122

:)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last minute.

 

Jeśli ktoś szuka transportu ze Szczecina "do" i "z" Wrocławia, to mamy jedno (ewentualnie dwa) miejsce w samochodzie. Start jutro o 9 rano, powrót w niedzielę po południu.

Na ewentualne zgłoszenia czekam dzisiaj do godziny 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.