Skocz do zawartości

Kartony na butelki


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Super, są w "dobrej cenie", przy najbliższym zamówieniu wezmę kilka sztuk. Już zaczynam projektować nadruk i logo :D

 

Stwierdzenie "dobrej cenie" moze

oznaczac niby dobra cene. ;)

 

 

 

Wysyłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzenie "dobrej cenie" moze

oznaczac niby dobra cene. ;)

 

 

Nie, to naprawdę dobra cena, cudzysłów użyty tak trochę na przekór - bo to stwierdzenie się trochę wytarło. Dla mnie to dobra cena a dla kogoś innego "dobra cena" (w/g Makaron'a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grrrrr... dwa dni po tym, jak złożyłem zamówienie... nic to, przy następnym nadrobie. Moi stali klienci co prawda oddali mi butelki we wspomnianej wcześniej siatce (coś podobnego jak kupiłem, tyle że z carrefour'a - nie wiem skąd ja wykombinowali, ale pewnie z carrefour'a :) ), ale po wakacjach żegnam Nianie mojego synka, a ona i mąż to fascynaci domowego piwa, więc taki kartonik będzie idealny na prezent... No i cena trzeba przyznać atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu kupiłem sobie w HB kilka takich kartoników jak na zdjęciu powyżej. Wydatek żaden, a radość duża. Pomijając wygodę, kiedy sam sobie na bieżąco piwko z piwniczki donoszę, to naprawdę fajnie to wygląda, jak w takim czteropaku robię komuś prezent ze swojego piwka. Skromnie ale elegancko... W najbliższym czasie na pewno powtórzę ten zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiadomo, że super trwałe to one nie mogą być, bo to tylko składany karton. Cena też jak za jednorazówkę. Jednak pierwsze sztuki kupiłem na początku grudnia czyli już kilka miesięcy mi służą. Wszystko zależy od tego jak się z tym obchodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam Wszystkich!
Jesteśmy producentem opakowań tekturowych, na stronie naszego sklepu http://zapakujeco.pl/ można kupić różne koszyczki na piwo.
W ciągłej sprzedaży posiadamy 4-paki na butelki 0,5l, których wątek został tutaj poruszony oraz zupełnie nowy wzór na 2 i 3-paki!
Niedługo naszą ofertę poszerzymy o koszyczki 4-paki na butelki 0,33l oraz o 6-paki na butelki 0,5l.

 

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia strony naszego sklepu!  :)

 

 

 

 

post-17630-0-87158700-1477051296_thumb.jpg

post-17630-0-18068200-1477051444_thumb.jpg

post-17630-0-88147900-1477051447_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie macie takich kartonów wzmocnionych z przegródkami do transportu kurierem. Widziałem takie na bodaj 6 win z grubego kartonu falistego. Czasem się przydaje, jak trzeba coś wysłać na konkurs albo do testów. Może te 6 paki pasują idealnie do jakiegoś kartonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze 6-paki będą bardziej zabudowane, w środku będzie kratownica oddzielająca butelki, uszko będzie można złożyć, żeby ułożyć jedno pudełko na drugim lub ułatwić transport. Jedyne otwory jakie będzie miało to takie, żeby widoczne były etykiety.
Jak tylko będziemy mieć gotowy wzór na pewno umieszczę go na forum!  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.