Skocz do zawartości

Kartony na butelki


Rekomendowane odpowiedzi

A te kartony na jakie butelki ? Bo na pierwszym zdjęciu z tematu są butelki 0,33l. 6 x 0,5l wydaje się dość dużym ciężarem na taki kartonik, tzn. zależy od jego jakości.

No tak. I wszystko było jasne, a teraz pora na sianie fermentu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że 4 szt (podobnież mają inne browary) dla 0,5 to opcja najbardziej racjonalna. I tak większość robi piwa 0,5 ltr. Kartonik na 4 szt dla 0,5 powinien wytrzymać ciężar na 6 może być z tym problem, no chyba że gruba tektura ale wtedy i koszt większy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, przy większym wspólnym zamówieniu (min. 1000 szt.?) chętnie wziąłbym kilkadziesiąt takich kartoników. Najlepiej 4x0,5 lub 6x0,5l, kolor prosty, jednolity, nawet goły brązowy "eko" karton, bez żadnych nadruków.

Ew. logo browaru każdy może sobie może później dokleić lub jak pisze AgaL szprajem od szablonu maznąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie widać,że jest zainteresowanie kartonami ale ja nie mam czasu na zbieranie zamówień i dystrybucję 1000 szt. Jak ktoś chce sie tym zająć to bardzo chętnie podam nr telefonu do osoby zajmującą się produkcją. Ja i producent kartonów jest z podkarpacia,więc trzeba się liczyć z kosztami przesyłki i koniecznością wpłaty zaliczki.Ze swojej strony mogę zaoferować darmowy transport z Krosna do Rzeszowa i Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zróbmy jakaś wstępną listę, żeby było wiadomo, czy w ogóle ten tysiąc zbierzemy. Dopisujcie się, w nawiasie wpisujmy od razu sumę, będzie później łatwiej.

 

gradagala 15

leszcz007 10 (25)

Tomek-Pasieka 5-10 (30-35)

mrblaha 20 (50-55)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, zamiast jakieś akcje organizować lepiej poparcie dla Dori ogłosić. Co z tego, że raz uda się zebrać odpowiednią ilość chętnych? A za jakiś czas powstanie ten sam problem. To nie kegi, które kupuje się raz na wiele lat. Niech każdy robi to, co do niego należy, zwłaszcza, że Dori przecież chęć wyraziła.

Edytowane przez Jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się trochę wtrącę. Kartony fajna rzecz (taka już profeska :) ), ale można zawsze pomyśleć o siatkach z materiału. Nosidełka, ale nie powalające, są na allegro w wyprzedaży za 3zł na 4 butle. Ja kupiłem ostatnio siateczkę na 6 butelek za 6.5zł (link do aukcji zakończonej). Siatka fajna - wzmocnione denko. Pozostaje nadruk, ale zawsze można wyciąć szablon i przejechać sprayem. A i obdarowany będzie miał fajny prezent wielokrotnego użytku. Przy większych ilościach ceny na pewno niższe. Tym bardziej, że dostałem to od nich w kopercie z... materiału. Jeszcze takiej nie widziałem - normalnie uszyta elegancka koperta materiałowa zamiast papierowej. Albo mają nadmiar surowców, albo im się nudzi :)

Edytowane przez mbanano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak karton kosztuj 2 złote a torba materiałowa (z jakiego by nie była) 3 złote to chyba korzystniejszy zakup to torba - stałym bywalcom można taką podarować jako część "opakowania zwrotnego"

 

taaa ale sprzedawca sobie dolicza przy kolejnych sztukach 50 groszy do przesyłki za każdą sztukę....

Edytowane przez Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.