Skocz do zawartości

Kartony na butelki


Rekomendowane odpowiedzi

Takie nosidełka wykonują drukarnie zajmujące się produkcją opakowań z tektury litej lub falistej. Niestety minimalne nakłady, przy jakich w ogóle to się kalkuluje to kilka set szt.

Możesz wykonać to jeszcze inaczej, znaleźć firmę z ploterem płaskim, która wytnie ci coś takiego z tektury, a wydruk na tą tekturę zamówić w zakładach w stylu http://www.ccsdruk.pl/ na naklejce i oblepić tekturę przed wycięciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłby fajny gadżet. Kiedyś nawet proponowałam zrobić coś takiego dla PSPD.

 

Swego czasu Żywiec dawał takie kartony przy zakupie piwa. W lokalnym sklepie zalegały tego całe sterty, więc dostałam gratis. Jak chcę komuś wręczyć 6-pak domowego to zamalowuję sprayem to co trzeba. Może uda Ci się znaleźć w sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskocz do najbliższej IKEI. Mają takie kartony do bezpiecznego przewiezienia szkła do domu. Leżą gdzieś przy kieliszkach. Chyba bezpłatne a jeśli nie to pewnie za grosze. Rozmiar chyba dobry by był choć nigdy tego w ręce nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskocz do najbliższej IKEI. Mają takie kartony do bezpiecznego przewiezienia szkła do domu. Leżą gdzieś przy kieliszkach. Chyba bezpłatne a jeśli nie to pewnie za grosze. Rozmiar chyba dobry by był choć nigdy tego w ręce nie miałem.

 

Nie nadają się do pełnych butelek. Karton jest giętki, dno nie wytrzyma ja weźmiesz za ucho. Próbowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka ilość wchodzi w grę mogę się dowiedzieć ile by to kosztowało.

Jeżeli skorzystać z gotowego wykrojnika i bez nadruku to nie powinno być kosmicznie drogo.

Sam wykrojnik to kilka tysięcy zł więc robienie według własnego projektu przy małych ilościach odpada.

No chyba, że dosłownie kilka szt. to wtedy ploter tnący płaski ma prawie każda firma produkująca opakowania z tektury, niektóre wycinają na nich odpłatnie modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zebralibyśmy wystarczającą ilość osób do zakupu grupowego. Liczyłem, że ktoś się na takie szare tekturki natknął w jakimś sklepie...

Do wina można wykombinować praktycznie każdą tekturkę, a piwo traktują po macoszemu:P Używanie starych po heinekenie mi nie leży, tak samo nie lubię lać piwa do butelek z niezdrapaną etykietą, czy z wytłoczonymi znakami browaru (np. Żywiec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz to będę wdzięczny:) Kolor? Chyba taki prosty "tekturowy szary" byłby najtańszy i najlepszy- każdy sobie może niskim kosztem zrobić naklejki z własna grafiką, a teraz taki szary kolor jest eko-modny. W opcji można się dowiedzieć o czarny i biały.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest zainteresowanie tego typu kartonikami, to możemy wprowadzić do sprzedaży w homebrewing.pl szare lub białe kartoniki na 6 butelek 0,5l. Cena w sklepie około 4-5zł za sztukę. Nakłady minimalne niestety małe nie są...więc czekam na Wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt jednej szt. przy nakładzie 1000 szt. to 2.20 kolor biały nadruk jednokolorowy .Mniejszy nakład nie wchodzi w rachube.

No ta cena już jest zachęcająca.

Myślę, że nadruk można jakiś wspólny wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.