Skocz do zawartości

Tyskie z tanka


kamil1_o

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to boję się spróbować bo tak nienawidzę Tyskiego, dla mnie to jeden z najgorszych koncerniaków.

Po za tym wątpię by warzyli specjalnie jakieś lepsze piwo.

Edytowane przez misiuzeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeśli to piwo jest warzone w Tychach, a nie w Poznaniu, to będzie lepsze niż ten syf w butelkach. Zdarzyło mi się kiedyś pić piwo z Tychów eksportowe i jest dużo lepsze niż to co na naszym rynku warzone w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo z większego tanka na pewno będzie lepsze niż z mniejszego, szkoda, że to akurat Tyskie, myślę że Żywiec, Warka, czy Okocim by na tym zauważalnie zyskały.

Mi też piwa z GŻ bardziej smakują (smakowały) od piw z KP ale to jednak inne koncerny. Zresztą piw z KP od dwóch lat nie kupuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zwiedzałem w zeszłym roku browar w Tychach, przewodnik przekonywał, że piwo im świeższe tym lepsze i to dlatego piwo, które później wycieczka spróbuje w pubie w browarze smakuje tak dobrze ( bo było dobre jak na koncerniak). Innymi słowy KP robi piwo, które jest wyśmienite tylko w sklepach już straciło cały swój wyśmienity smak bo jest zbyt stare. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piłem tego typu "piwa" od dobrych pięciu lat i nie zamierzam. ;)

 

Przypomniała mi się taka historia. Byłem kilka lat temu w Tesco w Popradzie, gdzie oczywiście większość czasu spędziłem w dziale z piwami. Przeczepił się jakiś słowacki menel i zaczął opowiadać, że widział w telewizji reklamę Tyskiego. I nawet sobie kupił, ale po kilku łykach (***). Nie zrozumiałem do końca co powiedział, ale z jego miny wywnioskowałem, że nie było to nic pozytywnego. :)

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio napiłem się tego we Wrocławiu w barze setka, woda + klej w smaku(ogólnie ciężko określić smak ani słodu ani goryczki) to nie wiem gdzie ono jest niepasteryzowane wielce. Brak posmaku drożdży! Smak kleju zabija wszystko! Z tego co się dowiedziałem od barmana ważność ono ma 2 tygodnie jeżeli im nie zejdzie tank 500 litrów to niby do wylania, ale coś mi się wierzyć nie chce! Piwo z tego co mówił jest przywożone z okolic Torunia, a nie jak wcześniej ktoś pisał że z Tych. Barman twierdził że był tam na wycieczce w tym browarze zobaczyć z szefem jak wygląda warzenie takiego piwa. Ogólnie więcej nie spróbuje tego piwa jest nie wypijalne, wole po tysiąckroć czeski raj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło Torunia KP nie ma żadnego browaru. Ani nawet centrum dystrybucyjnego. Barman delikatnie mówiąc "mija się z prawdą". ;)

 

Do znalezienia np. TU

 

KOMPANIA PIWOWARSKA S.A.

 

ul. Chrobrego 135/137

87-100 Toruń

Edytowane przez JakubS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To hurtownia. Centrum dystrybucyjne mają w Kielcach i chyba w Białymstoku.

 

Ze strony KP:

 

REGION PÓŁNOC

BIAŁYSTOK

Centrum Dystrybucji:

ul. Dojlidy Fabryczne 28

15-555 Białystok

tel.: 85 676-91-08

fax: 85 676-91-15

PRUSZCZ GDAŃSKI

ul. Zastawna 25

83-000 Pruszcz Gdański

tel.: 58 774-65-22

fax: 58 774-65-33

KOSZALIN

ul. Koszalińska 68

75-900 Kretomino

tel.: 94 732-64-22

fax: 94 732-64-33

SZCZECIN

ul. Kniewska 11

70-846 Szczecin

tel.: 91 441-59-22

fax: 91 441-59-33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.