Skocz do zawartości

pompka do mini kegow.


rad998

Rekomendowane odpowiedzi

witam !

pytanie dotyczy tego zestawu :

http://browamator.pl/szczegoly.php?Mini-Keg_5_l__pompka__drugi_mini-keg_GRATIS_&przedm=1338941&grupa_p=6&sess_id=6727352020

chyba calkiem fajna promocja - tylko... no wlasnie... jak dziala ta pompka... czy na takiej samej zasadzie jak w drafr kegu heinekena ? czy poprostu na zasadzia : naciskasz - troche wylatuje, odciska sie - czekasz az znowu nabierze powietrza i nastepnie znowu naciskasz i troche wylatuje ? kurde prymitywnie to napisalem no ale coz...

jestem zainteresowany tym zestawem bo rozwiazuje spory problem... zamiast 20 butelek 2 kegi zajmujace miejsca tyle co 6 butelek wiec oplacalne - a ja w moim zakisialym mieszkaniu studenckim to tak srednio mam opcje skladowania butelek po sztuk 80 :) bo tyle planuje zawsze miec - by 2 wareczki mozna bylo zawsze upichcic.

 

no to jak ? ma to ktos ? ktos to testowal ? ktos to widzial ?

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej pompki, ale ona chyba działa na zasadzie zasysania lub pompowania powietrza, a to skraca żywotność piwa. Najlepsza konsumpcja jednorazowa. Przy heinekenie jest chyba CO2 bo rzekomo to ma utrzymywać świerzość przez 30 dni. JK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak samo to opisalem :) czyli tak jak myslalem... dziala na zasadzie nacisniesz wyleci pol szklanki piwa... odsysniesz - wtloczy powietrze - nacisniesz i kolejna porcja... tak wiec ze tak powiem - do bani. w takim razie nie ma sensu kupowac - jak narazie nie chce wydawac tyle kasy na pompke CO2 i kegi - tak wiec pozostane bynajmniej narazie przy butelkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak samo to opisalem :) .. dziala na zasadzie nacisniesz wyleci pol szklanki piwa... odsysniesz - wtloczy powietrze - nacisniesz i kolejna porcja...

no nie zupełnie , kilka razy machiesz gajgą i poleci piwo jak przestanie znowu popompujesz i leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja większości nie pompuję powietrza, bo gaz z refermentacji wypycha piwo prawie do końca, mało kiedy pompuje przed 2l. A na początku leci fajne mleko.

Dodam tylko, że te kegi rdzewieją i uważam że żle zrobiłem zakupując je( ale tego nikt mi nie powiedział).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.