Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to tylko u mnie ale przy próbie wejścia do edycji profilu pojawia się błąd:

 

There appears to be an error with the database.

 

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

 

Niechcący zmieniłem avatar (zaciekawiła mnie opcja "set as Photo" w galerii ;)) i nie mogę wrócić do tego co miałem.

No nic... przez jakiś czas zostanę Ruską Bestią. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na jeden błąd znaleziony w Galerii w aktualnej wersji, mogą wystąpić problemy (i występują - proszę nie testować!) z dołączaniem albumów do postów z pozycji menu Moje media->Albumy. Może się też to objawiać błędem serwera 502 Bad Gateway (w takim przypadku proszę o zgłoszenie tego faktu). Błąd zostanie poprawiony w najnowszym update oprogramowania galerii w okolicach końca miesiąca. Dla wnikliwych:

 

 

support topic: segfault php-fpm process after upgrade gallery to 5.0.2

answer: Hello,

 

Thanks. Unfortunately this is a known issue in IP.Gallery that is due to be resolved in the next update.

I'm afraid that we do not currently have a manual patch for this issue.

 

Many thanks,

Alan.

 

--

Alan Wagstaff

Invision Power Services, Inc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wybieraniu opcji "Oznacz forum jako przeczytane" powinno przenosić do zakładki "Nowości"? Wydaje mi się że było by lepiej żeby zostawało się na stronie głównej forum. :cool:

Edytowane przez Afghan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wtrącę swoje 5 groszy. To może nie jest błąd, ale czy dało by się zrobić inny kolor linka na czacie? Teraz praktycznie nie widać że ktoś pisze podlinkowany tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś problem np w tym temacie zauważyłem http://www.piwo.org/topic/2670-100-pilznenski-125-%C2%B0blg-nie-tylko-dla-poczatkujacych/page__hl__%2B100%25+%2Bpilzne%C5%84ski

Nie można dostać się na kolejne strony. Wywala błąd 400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W opisie użytkownika znajdującym się przy poście użyte jest słowo "lokacja". Właściwiej chyba byłoby użyć wyrazu "lokalizacja". "Lokacja" w tym konteście zalatuje kalką z ang. "location".

 

ot purysta językowy się znalazł :D ale fakt, że lokalizacja brzmi bardziej po Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Elroy, czym jest spowodowany komunikat o treści: "Nie możesz odpisać. Wszyscy inni odbiorcy opuścili rozmowę". Komunikat pojawił mi się w paru wiadomościach i nie mogę odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość. Ma to może związek z usunięciem PW przez osobę z którą prowadziłem korespondencję, czy wystąpił jakiś błąd?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak usuniesz korespondencję, to odbiorca otrzyma taki właśnie komunikat (i oczywiście odwrotnie). Jest to prawidłowe działanie.

 

Jak wejdziesz na listę wiadomości w skrzynce odbiorczej, to przy takiej konwersacji powinien być widoczny czerwony znacznik Usunięto

http://www.piwo.org/index.php?app=members&module=messaging&section=view&do=showFolder&folderID=myconvo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.