Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

jednak moja przypadłość pojawia sie coraz częściej - nowe posty nie są odznaczone po kliknięciu na 'oznacz forum jako przeczytane'... problem pojawił sie po zainstalowaniu tapatalku.... w momencie kiedy jestem podłączony przez smartfona i laptopa, akcje z laptopa nie są uwzględniane.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczyściłem cache i cookies. Dalej mam to samo.

Co ciekawe nie dzieje się tak we wszystkich tematach i nie zawsze. Nie wiem o co chodzi.

Np w tym - jest ok - do listy cofa się po jednym kliknięciu wstecz. Ale większość które testowałem potrzebują 3 kliknięć...

O... ten też jest na jedno kliknięcie wstecz:

http://www.piwo.org/...__fromsearch__1

Dziwne zjawisko...

A... widzę jednak że 11.62, to najnowsza wersja opery - a wydawało mi się, że dawno nie robiłem aktualizacji. :)

Dokładnie to samo mam, trzy kliknięcia są potrzebne, ta sama opera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak moja przypadłość pojawia sie coraz częściej - nowe posty nie są odznaczone po kliknięciu na 'oznacz forum jako przeczytane'... problem pojawił sie po zainstalowaniu tapatalku.... w momencie kiedy jestem podłączony przez smartfona i laptopa, akcje z laptopa nie są uwzględniane.....

 

Jest wrzucona nowa wersja tapatalku, sprawdź czy dalej masz w/w problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moim prywatnym kalendarzu Google powiązanym z piwoorgowym pojawia się pod datą 20maj konkurs z odnosnikiem

http://www.google.co...bViBLwWIbczh1NQ

Niestety pustym (404) :(

 

edit: inne majowo-czerwcowe linki także.

Edytowane przez pieddro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzieje niestety ze wszystkimi linkami które forum automatycznie skraca, a są później importowane przez google. Na ten moment nie znam sposobu na rozwiązanie tego tematu. :(

 

A nie możnaby ręcznie natenprzykład powiedzmy tnij.org ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek to raczej błąd Opery , ja mam identycznie. Na innych stronach dzieje mi się podobnie np. na gazeta.pl.

Może to i był błąd Opery, a może i nie... Bo pojawiło po poprzednim update, a teraz nagle po dzisiejszym update już nie ma tego problemu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Cię mam :)

Nie udało mi się zrobić update, bo nie ogarnąłem jednej sprawy (muszę się dokształcić). Wersja jest ta sam co 2h temu.

Obiecuję, że po tym najnowszym zainstaluję w końcu operę i sumiennie cały dzień będę korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja jest ta sam co 2h temu.

O żesz... Nic nie zmieniałeś?? To ja już nic nie rozumiem... Bo naprawdę problem ustąpił. A nic nie zmieniałem w swoich ustawieniach. Nawet nie zrestartowałem komputera.

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic co by myślę wpłynęło na taką przypadłość.

Wyłączyłem forum, skopiowałem bazę i pliki do tar.gz, zrobiłem nieudany upgrade. A więc skasowałem nowe pliki, skasowałem nową bazę, rozpakowałem kopię z archiwum, przywróciłem bazę.

 

Jedyną opcją istotną dla Opery to może być przełączenie forum na tryb serwisowy, ale to de facto sprowadza się do blokady wejścia i logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także używam Opery najnowszej faktycznie problem z potrójnym klikaniem wstecz się skończył. Niestety od kilku dni nie mogę napisać żadnego postu przez tę przeglądarkę. Klawisz "napisz" nie działa także nie pojawiają się dodatkowe opcje nad postem. Ten napisałem przez chrome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja pewnych zmian których nie zastosowałem w szablonach forum i w/w błąd akurat leży (prawdopodobnie) po stronie forum. Jeżeli na wersji testowej (bo wczoraj mi się nie udało) wszystko pójdzie po mojej myśli, to Opera powinna być dzisiaj dobrze obsługiwana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także używam Opery najnowszej faktycznie problem z potrójnym klikaniem wstecz się skończył. Niestety od kilku dni nie mogę napisać żadnego postu przez tę przeglądarkę. Klawisz "napisz" nie działa także nie pojawiają się dodatkowe opcje nad postem.

Hmm... nie zauważyłem u mnie tych problemów. Klawisz "napisz" działa prawidłowo - ten post wysyłam właśnie z opery (11.62).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co tam Tomku znów zmieniasz? ;)

Bo znów się pojawiły w operze problemy z potrójnym klikaniem na niektórych stronach aby wrócić do poprzedniej . :(

 

Być może jednak to:

Jedyną opcją istotną dla Opery to może być przełączenie forum na tryb serwisowy, ale to de facto sprowadza się do blokady wejścia i logowania.

miało jakiś związek, bo od tamtego czasu było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.