Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria

Zmienił się sposób generowania miniatur (kwadrat 100x100px).

Było: grafika była zmniejszana dłuższym bokiem do 100px - całość grafiki była widoczna na miniaturze

Jest: szerokość grafiki jest zmniejszana do 100px, jeśli wysokość > szerokości to dostajemy wycinek grafiki a nie całość na miniaturze - ten pierwszy sposób mi bardziej odpowiadał, ale oczywiście to dość dyskusyjne ;)

Pytanie czy to celowy zabieg czy efekt aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to można zliczyć do błędów, ale nie chcę rozpoczynać nowego tematu. Pytanie:

Przeglądając forum przy pomocy "obcego" komputera zauważyłem ostatnio, że zniknęły udogodnienia w postaci zielonych chmurek oraz kropek nieprzeczytanych postów. Czy to celowy zabieg, czy rykoszet innych zmian?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi będzie pomóc jednoznacznie ale są na to dwie Andrzeju rady

1 - Na tym drugim komputerze użyj linku ze stopki forum "Oznacz forum jako przeczytane" i wybierz "Wszystko"

 

Polecam jednak opcję nr 2 czyli zmiana hasła na prostsze do zapamiętania i używania forum w pełnej funkcjonalności.

2 http://www.piwo.org/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikniécie 'Wyświetl nową zawartość' każdorazowo skutkuje pokazaniem nowych postów tylko z obserwowanych temtów. Dawniej pamiętało poprzednie wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie robię, ale to odkliknięcie się nie zapamiętuje i każde następne wyświetlenie nowości zaznacza mi to znowu. Dawniej było dla mnie wygodniej, jak 'wyświetl nową' pamietało poprzednio używany kontekst. Teraz zawsze wybiera obserwowane, chyba że to zamierzona zmiana, to będę się musiał przyzwyczaić, choć będę tęsknił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciastka nie pomogły, po usunięciu nadal było tak samo:

'wyświetl nową' pokazywało tylko w obrębie obserwowanych

odznaczałem opcję 'obserwowane' i klikałem 'wyświetl nową' a dostawałem znów tylko obserowane.

 

Ale znalazłem sekwencję która mi pomogła:

po 'w n z' odznaczyłem 'obserwowane'

zmieniłem z 'nieczytana zawartość' na 'nowe posty od ostatniej wizyty'

'wyświetl nową'

powrotna zmiana na 'nieczytana'

'wyświetl nową' i już dobrze, kolejne razy działają jak dawniej.

Dziwny to bug.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś profilaktycznie w stanie sprawdzić to na innej przeglądarce ? Jeżeli to jakiś nieznany bug to zgłoszę do producenta. Weryfikują takie rzeczy dość precyzyjnie.

 

Teraz w pracy nie bardzo mogę, ale wczoraj występowało w chromie, safari i operze, wieczorem mogę sprawdzić i podać wersje (chrome pewnie najświeższy bo na co dzień używam, opera na pewno mocno stara, a safari to nie wiem).

Więcej raczej nie sprawdzę, chyba że na czuja uda mi się znów wywołać problem to dojdzie jeszcze ie i firefox.

 

I dodatkowa sprawa:

ustawiając obserwowanie tematu, popup jest częściowo przykryty banerem reklamowym

 

post-1244-0-96432100-1333094563_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację, sprawdzam co i jak.

 

edit: poszły w kosmos (oprócz tego co sam przebudowywałem) na pewno część Twoich zdjęć, oraz te którym zmieniałem właściciela. Ciężko stwierdzić dlaczego, ale nie wykluczam własnego błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.