Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

zaczęło się robić tak że klikając na "wyświetl nową zawartość" będąc na stronie z nową zawartością resetują się wszystkie ustawienia - trzeba od nowa klikać "forum" i "nieczytana zawartość" czy to normalane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to błąd, ale od dziś (właściwie wczoraj) mam taką dziwną przypadłość że czasami po wejściu w dany temat muszę trzy razy klikać na "wstecz" żeby wrócić do listy wyszukanych tematów.

Gdy sprawdzam w historii to faktycznie pojawia się jakiś static.ak.facebook.com i javascript.false. Poniżej zrzut ekranu.

Przeglądarka Opera (nie najnowsza: 11.62).

post-51-0-26381500-1334358631_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek to raczej błąd Opery , ja mam identycznie. Na innych stronach dzieje mi się podobnie np. na gazeta.pl.

Być może, aczkolwiek trochę dziwne, że na dwóch różnych kompach, na dwóch różnych operach mam raptem ten sam efekt. Nie kojarzę żeby to było na innych stronach, ale sprawdzę w domu.

W sumie przeczyścić trochę pamięć podręczną przeglądarki też nie zaszkodzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przeglądania forum czasami korzystam z klienta tapatalk - convo. ostatnio jednak mam problemy z wyświetlaniem postów; czasami nie wszystkie nowe sa widoczne a nawet jak są to nie widzę treści... czy ktoś może zainstalować na androidzie i potwierdzić taki błąd?

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i na 100% wynika to z faktu uaktualnienie ze strony producenta tapatalk części serwerowej. Spekulując pewnie chcą aby klienci korzystali z ich oficjalnej i płatnej aplikacji.

ps: używałem darmowej wersji beta 4 nowego tapatalk i działał on całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przeczyścić trochę pamięć podręczną przeglądarki też nie zaszkodzi. :)

Przeczyściłem cache i cookies. Dalej mam to samo.

Co ciekawe nie dzieje się tak we wszystkich tematach i nie zawsze. Nie wiem o co chodzi.

Np w tym - jest ok - do listy cofa się po jednym kliknięciu wstecz. Ale większość które testowałem potrzebują 3 kliknięć...

O... ten też jest na jedno kliknięcie wstecz:

http://www.piwo.org/...__fromsearch__1

Dziwne zjawisko...

 

A... widzę jednak że 11.62, to najnowsza wersja opery - a wydawało mi się, że dawno nie robiłem aktualizacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.