Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o co chodzi. Ale powiadomienia na FF Ci działają?

Właśnie nie - w ogóle nie mogę otworzyć okienka z nimi. Nic się nie dzieje on-click (pojawia się ten drugi błąd, który jest na ss w poprzednim poście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Link brewtalk działa, pojawia się popup?

Jak już tak padło "Brewtalk" to zauważam stanowczy brak adminów co by przyznać ludziom uprawnienia do kanału :(

 

a w temacie to u mnie popup na FF się otwiera jak trza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawa sprawa, bo w konsoli chrome nie pokazuje mi żadnych błędów. Link brewtalk działa, pojawia się popup?

Sprawdzę jak będę w domu. Być może to jakiś problem z tą konkretną wersją FF albo u mnie na PC. Aczkolwiek wcześniej nie miałem z tym żadnych problemów. Cache itp. oczywiście czyściłem.

 

O dziwno na innym komputerze wszystko jest ok..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

nie mogę powiększać zdjęć, nie włącza się podgląd wątku, nie rozwija mi się menu powiadomień. coś nie tak z moją przeglądarką, czy może ktoś też ma takie problemy? Co zrobić, by było normalnie?

 

edit: jakoś się samo naprawiło, tak więc temat nieaktualny :)

Edytowane przez eresz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

porównywarka cen nie działa ? Może ktoś to sprawdzić oprócz mnie ?

 

Porównywarka cen nie jest zależna od forum ;) pisz w temacie porównywarki następnym razem ten temat dotyczy strikte samego forum i podforów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Czy jest możliwość dodania na czacie opcji ignorowania jakiegoś użytkownika?

Z wiedzy, którą posiadam, nie ma takiej opcji.

Konus - spójrz na to z drugiej strony. Przynajmniej inni będą mogli zobaczyć co piszesz na czacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

siema

 

zauważyłem dzisiaj od ok południa, że po kliknięciu na  "Nowa zawartość" nie pokazuje wszystkich postów z nieprzeczytanymi wpisami. w zasadzie na kilkanaście nowych pokazało mi przed chwilą jeden wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie dalej ten sam komunikat. Wyskakuje tylko przy pełnym edytorze (więcej opcji), przy szybkiej edycji po kliknięciu zapisz post pokazuje się ten zielony "pierdolnik" ładowania po czym znika a post nadal jest w trybie edycji niezapisany. 

 

test edycji elroy...

Edytowane przez Tadzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.