Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Po lewej stronie (po kliknięciu w "Nowa zawartość" znajdziesz menu filtrów. Zerknij, czy masz tam włączone Forum i Nieczytana zawartość.

tak,  mam to zaznaczone.

i dalej "brak nowej zawartości"

 

dobra opanowałem problem, miałem zaznaczone dodatkowe opcje  :)

Edytowane przez astrobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje dla Brewtalk funkcji jak dla Czatu, wyświetlania ilości użytkowników, którzy aktualnie okupują kanał, przez to nie wiadomo czy warto wchodzić na niego. Nie dałoby rady Tomku to przywrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz na myśli nie działającą funkcję powiadomienia o cytowanym poście, to niestety jest zależna od jakieś zainstalowanej nieoficjalnej wtyczki. Mniej więcej w w/w terminie wyłączę wszystkie i metodą prób i błędów dojdziemy która powoduje problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

mam zaznaczone "pokaż posty od ostatniej wizyty" jak kilkam "nowa zawartość" i od paru dni a konkretnie od 1 maja obserwuję ciekawą sytuację kiedy widzę maks 2-3 tematy - a w boksie po prawej Najnowsze tematy widzę, że pojawiły się nowe tematy, których nie widziałem w nowej zawartości

coś jest na rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak często wchodzisz to pokazuje Ci tylko kilka postów od ostatniej wizyty. Zaznacz sobie np. "z ostatnich 24 godzin"

 

Edit: Sorry, jednak nie do końca to tak działa.

Edytowane przez bart3q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurcze, umknął mi ten wpis :( Tak, wyłączyłem dział spotkania/imprezy - zrobię nową kategorię. Poprzednia była słabo założona i generowała problemy.

Przy okazji informacyjnie. Zniknął na głównej stronie box z nowymi wpisami z forum. Generował niestety masę zapytań do bazy, co powodowało spowolnienie serwisu. Zleciłem napisanie nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze spacjami na tym forum.  Piszę z zachowaniem odstępu, po czym czasami po zatwierdzeniu posta stwierdzam, że "ojej, czyżbym zapomniał wstawić spacji!" ;-). I nie jest to wynik mojego zaniedbania - sprawdzam posty przed ich zatwierdzeniem.

 

Jest to pierwsze forum, na którym miałem styczność z problemem.

 

Jeśli to pomoże, to  system Ubuntu 12.04, przeglądarka Firefox.

 

Niby żaden problem, bo po edycji jest "ok", ale zastanawia mnie dlaczego tak się dzieje.

Edytowane przez Mikadorus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Mikadorus@@Jarzyn_waleczny,
 



A kiedy pojawi się "aplet" informacyjny czy ktoś siedzi na Brew Talk?

 
Tamto było taką amatorką, że jakby to zobaczyli nasi forumowi programiści, to ze śmiechu by padli  :) Mam to już gotowe w nowej wersji i powinno się pojawić jakoś niebawem. Pytanie zasadnicze, czy to coś da, bo raczej Brew Talk umarł...
 
 

Mam problem ze spacjami na tym forum

 
W długi weekend odpalę na jakimś virtualboxie i sprawdzę. Może ma ktoś taką konfigurację jak kolega i może szybciej zweryfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.