Skocz do zawartości

Forum zauważone błędy


pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo, wczoraj VPS dostał nieoczekiwane "zwisu", co się wcześniej nie zdarzyło. Poleciało niestety parę tabel w bazie danych. Część się udało naprawić, część przywróciłem z backupu, więc sytuacja opanowana i ma nadzieję, że się nie powtórzy.

 

ps: serwer w Polsce, nie w OVH ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie zniknęła na smartfonie (android) możliwość otwarcia danego wątku poprzez kliknięcie na czas jego dodania pod ikoną użytkownika dodającego ostatnią odpowiedź, zaznaczyłem czerwoną obwódką na zrzucie poniżej:

 

IMG_20210331_090300.thumb.jpg.34660c1c00dca61023dc0886810d894e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zabytkowy Redmi2, ale sprawdzałem też na Redmi4A (też stary) i tak samo, link nie działa. Myślałem że może coś mam źle ustawione na moim Redmi2, bo wcześniej nie było problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w przeglądarce (domyślna) rozmiar tekstu miałem "duży" przełączyłem na "normalny" i jest tak samo, wcześniej było dobrze. Sprawdziłem jeszcze na Redmi4A w przeglądarce "Chrome" jest dobrze, linki działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam małe zastrzeżenia dotyczące wyszukiwarki, otóż chciałem zrobić piwo 100% Pilzneński. W wyszukiwarce wklejam więc "100% Pilzneński" i nie ma nic, jak wątek przecież istnieje:

Aby dotrzeć do tego przepisu musiałem wyszukiwać frazę przez internetową wyszukiwarkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, zasada said:

Kombinacja dwóch warunków: Fraza "100% pilzneński" i 100% pilzneński tylko w tytułach zawartości załatwia sprawę.

W cudzysłowie znajduje, bez nie. Może bez cudzysłowowa też powinno znaleźć.  Jeśli ktoś szuka przepisów to wyszukiwarka po takim wpisie powinna sugerować ten temat. Ostatecznym rozwiązaniem jest przeszukiwanie forum przez google wpisując  -100 % pilzneńskiego  piwo org

Zrzut ekranu z 2021-05-06 15-26-06.png

Zrzut ekranu z 2021-05-06 15-20-23.png

Zrzut ekranu z 2021-05-06 15-19-26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez cudzysłowu jak mniemam wyszukuje wszystkie tematy, gdzie istnieją wyrażenia 100% lub pilzneński. Można szukać z AND, ale wtedy znajdzie też np 100% torfu i nieco pilzneński(ego).

W google po frazie do wyszukiwania należy wpisać site:piwo.org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.